Весілля під час пандемії

Місто Жовква

  Бажаєте зробити нареченій свято, відсвяткувати день народження і при цьому втекти від коронавірусу та здивувати гостей дивами міського туризму саме в Україні? - Також и задля цього проводяться конкурси про 7 чудес України.

 У це складне літо родинні свята влада пропонує проводити з деякими карантинними обмеженнями і саме болюче - пошуки бажаного приміщення, ресторану або готелю для святкування. Зверніться до конкурсу 7 чудес України: історичні міста та містечка - саме тут Ви знайдете найцікавіші, найкрасивіші та найстародавніші міста України.

 Для мешканців України свята та весілля Львів пропонує проводити у невеликих містах з історичним минулим, що пірнає у стародавні часи. До таких треба віднести невеличке, на 14 тис. мешканців, стародавнє містечко усього у 25 км на північ від Львова, що зветься Жовква. Невеличне - це справжня знахідка під час пандемії. Історичне - буде чим згаяти час для гостей до, та після свята. Місто туристичне, тому перепон у пошуках помешкання для святкування та готелю для гостей - немає.

Львів-Жовква

 Місто Жовква засноване на місці поселення заснованого у 1368 році(перша письмова згадка). Однак історичні дані свідчать, що історія поселення відступає у часи Галицько-Волинського Князівства Київської Русі-України і навіть давніше у I чи II тисячоліття до н.е. 

 Усі історичні пам'ятки міста Жовква знаходяться у центрі містечка:

Гугл Жовква

 - Костел Св. Лаврентія
 - Вежа-дзвіниця костелу
 - Храм Серця Христового
 - Синагога
 - Модринова алея
 - Дерев'яна церква
 - Дерев'яна церква Св. Трійці
 - Монастир Св. Лазаря
 - Звіринецька брама
 - Пам'ятник Коновальцю
 - Монастир Домініканців
 - Глинська брама
 - Ратуша
 - Жертвам тоталітарних репресій
 - Воїнам Авганцям
  - Краєзнавчий музей
 - Замок:
 - Мури міста
 - Залишки оборонного двору
 - Комплекс Василіанського монастиря
- Синагога
 - Домініканський монастир
 - Костел Св. Лаврентія
- монастир і шпиталь
 Здається враження, що хтось навмисне зібрав докупи всі пам'ятки історії України-Русі. Навіть існує таке враження що м. Жовква - Львів у мініатюрі!
 
Зрозуміло, чому місто Жовква номінувалася на конкурс "7 чудес України: історичні міста та містечка" і було визначено у спецномінації для міст, що мають значний туристичний потенціал.
 Для урочистих свят, весіль, мандрівників у місті мається 4 великих( як для маленького містечка)готелі:
 
 
Для тих хто мандрує, шукає помешкання для весілля, проводить корпоратив чи інше свято під час пандемії - такі містечка як Жовква будуть Вам в нагоді!
 

 

 

 

 

  

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text