Весільний туризм

Незважаючи на те що більшість описує весільний туризм як весільну подорож молодят, виникає бажання звернути увагу на саму подію - весілля! Саме весільні гості є мандрівниками весільного туризму, часом прибуваючи на урочистий захід "за тридев'ять земель". У поняття весільного туризму слід внести і обов'язкове українське сватання - для цього свати також долають великі відстані і часом в гарній компанії кумів. Природно, що європейський безвіз вніс свій внесок у проведення весільних заходів в Україні і розширив параметри конкуренції, змушуючи останніх до нестандартних підходів у пропонованому сервісі.
 
Сучасний готельний і ресторанний бізнес України затребуваний на весільні заходи у вихідні дні, свята теж розписані на місяці вперед. На цьому тлі вигідно відрізняються ресторанно-готельні заклади, що розташовані за межами міста. Тут, крім послуг ресторану, весільні туристи отримують проживання і зайнятість дітей під час заходу. Наявність басейну передбачає проведення купань другого дня в повному обсязі і згідно народних традицій! Крім усього комплексу весільних заходів гості будуть зайняті і в наступні дні, провівши відпочинок від галасливого застілля по місцевих пам'ятках. Таким чином весільний туризм плавно перетворюється в екскурсійний і це теж прийнятно для весільних гостей.
 Етапи весільного туризму:
 
- сватання;

Сватовство в Украине

- викуп нареченої;

Свадебный туризм

- народна українська традиція - посидіти у свекрухи на подушках;

 Тут слід зауважити, що найкращою білизною для таких урочистостів буде білизна від новомосковської(Дніпро) компанії "Хеппи Лён"(рос), котра пропонується на сайті https://happylen.com/ . Компанія шиє тільки з тканин українських виробників, що виготовляються з натурального льону бехз хімічних добавок і барвників.

Свадебный туризм

 

- головні спонсори весільного заходу;

Свадебный туризм

- головні винуватці урочистостів;

Свадебный туризм

 

- весільні гуляння.

Свадебный туризм

 Так зазвичай і розважаються гості, проводячи святкові весільні заходи за всіма канонами українських народних традицій - урочисто і з гуляннями! В цьому плані весільний турист за межею галасливого міста не матиме скутості, властивої мегаполісам!

 

 

 

 

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text