Відпочинок на Азовському морі у Бердянську

Порт Бердянська
Бердянськ - це не просто українське місто розташоване в Північному Приазов'ї , а й повноцінний унікальний курорт на узберіжжі Азовського моря , відпочинок у якому принесе Вам безліч вражень і заповнить прогалини вашого здоров'я.
 
Перші поселення на місці сучасного Бердянську були засновані ще в стародавні часи -у III тисячолітті до нашої ери. На початку XVII століття тут було поселення Верді , що підкорялося з 1827 року Ногайську (сучасний Приморськ ) . Саме цей рік вважається офіційним роком заснування Бердянська. Завдяки швидкому розвитку порту звання міста селищу було присвоєне вже у 1835 році. Герб був затверджений в 1845 , скасований за радянської влади і повернувся до міста знову в 1999 році.
 
Азовське море у районі Бердянська таке ж ласкаве і легко прогрівається влітку, трохи більші глибини ніж в акваторії Маріуполя та російського Таганрогу знеможливлюють під час хвилювань підійматися донним відкладенням-звідси і приємна прозорість води і відмінна риболовля на бичка. Безпосередньо унікальність відпочинку в Бердянську виявляється в поєднанні степового клімату Приазов'я з м'яким і теплим азовським бризом , в мальовничих парках і своєрідних пам'ятниках , у цілющих грязях і місцевих мінеральних водах. Бердянський краєзнавчий музей зберігає в собі експонати , що розповідають про історію краю , а старовинний парк імені Павла Шмідта , що з'явився в далекому 1878 році містить безліч кумедних скульптур. Серед храмів варто відзначити Римсько - католицьку і Лютеранську церкву , в яких можна почути дивовижну органну музику.
 
Безсумнівним плюсом відпочинку є « золоті » пляжі , за які Бердянськ і відзначений званням «перлина Азовського моря». На Бердянській косі знаходиться аквапарк « Мис Доброї Надії » , дельфінарій, а на схилі гори розташований величезний зоопарк « Сафарі ». У курортній зоні є санаторії з потужною лікувальною базою: «Лазурний» , «Азов » і « Бердянськ». Однак у першу чергу в очі западає велика кількість пам'ятників і скульптур . Тут можна зустріти пам'ятник рибалкам і сантехніку , скульптуру людської « жаби » , "крісло виконання бажань " та інш .
Бердянськ , будучи невеликим курортним містом , має розвинену інфраструктуру розваг та інших послуг туристичного бізнесу. Найбільший ринок знаходиться в центрі , а інші - на околицях. Супермаркети , спеціалізовані магазини , будь-які банки України , інтернет- кафе - все це є у Бердянську.
За час незалежності України відпочинок у Бердянську неодноразово відзначався позитивними оцінками , отриманими на вищому рівні. До того ж, з 2005 року місто має статус курорту державного значення. Приїжджайте на відпочинок, приморське містечко зустріне Вас ласкавим сонцем і теплим морем!
 

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text