Відпочинок на Азовському морі в Маріуполі

Маріуполь - Азовське узберіжжя
Маріупіль вважається  одним з найбільших міст Донецької області та України . Він дійсно своєрідний - будучи містом з майже півмільйонною кількістю мешканців і великим морським портом , він слушно носить звання відомого грязьового і кліматичного курорту. Історія міста починається з 1778 року - за указом  російської імператриці Катерини ІІ було засноване нове поселення, що отримало назву Павловськ . Згодом привабливим для переселенців це місце стало завдяки вигідному географічному розташуванню , морським ресурсам , родючості земель та сприятливому помірному клімату .
 
Туризм у місті розвинений завдяки відпочинку на Азовському морі - воно досить мілководне , тому дуже часто Маріупіль стає місцем відпочинку всієї сім'ї . Нагадаємо , що найбільша глибина на морі - 13,5 м. Привабливим відвідування міста робить і м'який клімат - під час купального сезону вода має температуру трохи більше 20 градусів і без різких коливань зберігає це значення. На піщаних пляжах протяжністю 16 км можна ніжитись з травня до вересня. Завдяки бризовим явищам  узберіжжя має особливу цінність - при великій кількості сонячних днів з моря виносяться маси чистого повітря , насиченого корисними мікроелементами і озоном. Відпочинок на Азовському морі в Маріуполі - це не спекотні дні , а приємні відчуття та враження!
 
Варто відзначити , що перші санаторії на території міста з'явилися ще в 1926 році, з тих пір інфраструктура значно змінилася - на сьогоднішній день розвивається туристичний бізнес що пропонує гостям міста комфортні готельні номери , пансіонати або мешкання в приватних садибах та віллах. Пансіонати та санаторії запропонують не просто відпочинок на березі моря , а й свої методики оздоровлення , перевірені багаторічним досвідом. Дуже популярними стають оздоровчі центри , що застосовують методики галотерапії (перебування в штучних соляних печерах ) і грязелікування .
 
Ще одним цікавим забарвленням Маріупіля вважається його культурний багаж - багатьох приваблює Краєзнавчий музей , Художній музей ім. А. І. Куїнджі , Драматичний театр . У місті налічується величезна кількість закладів для відпочинку: ресторанів , клубів , кінотеатрів , парків - гостям міста буде цікаво в будь-який час року !

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text