Відпочинок у спекотне літо

Пивиха - гора на Дніпрі
Літній туристичний сезон вже інтригує. Він заявив частими дощами і грозами, буревіями та смерчами. Постійно чуємо новини про підтоплення житлових будинків, знеструмлення селищ і нещасні випадки на автошляхах.
 
Але і це не головний сюрприз - червень приніс липневу спеку. Зауважте: в червні - липнева спека! І незважаючи на те що українці здавна звикли до такої негоди і аномалій, багатьом, особливо молодим жінкам є потреба берегти свою малечу віз заснаги - в цьому допоможуть сучасні українські виробники дитячої білизни з натуральної бавовни. Найбільший вибір пропонує компанія ЛІО з Горішніх Плавнів - купити боді для малюків чи іншу дитячу білизну Ви можете не вимикаючи смартфону - держава у смартфоні!
На море На морі
Чому здавна звикли? Землі на теренах степової України в усі віки були мало заселені з кількох причин: одна з них - нестерпна літня спека. Але українці мають спільні гени з мешканцями Тьмутараканії, кримських греків і татар, половців та антів - істинно степових народів середнього Придніпров'я та Криму. Спека для українців - природне явище, що є нормальним станом у природі(до речі - так само як і зимова степова холоднеча).
 
Що потребує людина у липневу спеку?
 
По перше - одягайтеся правильно. Обов'язковий головний капелюх та легкий верхній одяг, бажано з натуральної тканини, бавовни - вона краще "дихає". Тут знову зверніть увагу на крамницю ЛІО - усі літні вироби виготовлено з бавовни, що надає безліч переваг  у спекотне літо. А ось взуття може бути навіть ...  трекінговими черевиками, як у туристів під час походів по місцях щодо незайманих природних територій.
 
Другий критерій - НЕ намагайтеся отримати миттєвий загар навіть у спокійному стані на морському узберіжжі. Вийде справжній опік з поганими наслідками і ніякі креми від засмаги не врятують Вашу білу шкіру. Власне, кожна людина знає свої норми засмаги, але маємо незвичайне літо - берегти потрібно себе і дітей в першу чергу.
 
Пийте багато простої води - доросла людина повинна випивати в літню спеку не менше 2-2,5 літрів води на день! Вода охолоджує організм виділяючись з потом і розріджує кров - ризики серцевих нападів зменшуються. Людині з відмінним здоров'ям можна випивати і більше - до 3 л / день.
 
Зазвичай при спекотній погоді і всюдисущого комара буває трохи менше - тоді краще відпочивати на вулиці або балконі у міській квартирі. Сон на свіжому повітрі - зазвичай для українців, особливо в південних, степових місцевостях. Лягати спати при квартирному кондиціонері що увімкнений - застуда і закладений ніс забезпечені!
 

Українець

Очі від сонця не страждають, а ось зморшки ... Не зробіть собі гірше - користуйтеся якісними сонцезахисними окулярами - їх скло не так дряпається на відміну від дешевого кольорового пластику.
 
До всього що сказано - якщо ще й не підпалите степ, бавлячись з вогнем у кострища, відмінний відпочинок спекотним літом Вам забезпечений!
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text