Відпочинок влітку 2020

Літо 2020 обіцяє бути непередбачуваним по всьому світу у плані погодніх катаклізмів. Не секрет, що всі глобальні метеопрогнози йдуть від дослідницьких центрів США і тільки прогноз погоди на 10 днів може хоч якось, дуже приблизно, з народною приказкою "на все воля божа", прогнозувати місцевий гідрометцентр країни у яку Ви збираєтеся їхати на відпочинок влітку 2020.
 
 Уже традиційно мешканці України у літню пору відпочивають на власних морських курортах, перелік яких залишається незмінним і немає такого жителя України, який не має свого улюбленого місця пляжного відпочинку: Приморське, Лебедівка, Затока, Чорноморськ (Іллічівськ), Одеса, Коблево, Рибаківка, Залізний Порт і Лазурне - чорноморські курорти відкритого моря відомі всім і кожному. Є й умовно дитячі, з мілководдям і теплим морем: Скадовськ (Чорне море) і азовські - Генічеськ, Кирилівка, Бердянськ, Мелекіно, Маріуполь.
 
 Але за останні кілька років безвіз вніс свої корективи в напрямок відпочинку влітку для всіх жителів України. Перш за все це європейські морські курорти, а в більшій мірі - екскурсійний туризм.
 
  Подивимося, що підготували до нового сезону вітчизняні туроператори. Відкриємо сайт найбільшого оператора Турсервіс і подивимося що пропонує турагентство для відпочинку влітку 2020. Відразу обмовимося, що сайт турсервіс зручний і легко передбачуваний для потенційного клієнта. Не потрібно чекати зворотного дзвінка - все вирішується онлайн пошуком.

 

Відразу дивимося напрямки екскурсійного туризму по Європейським столицям. Це величезний ринок екскурсій, який привертає нас своєю незвичайною середньовічною архітектурою. Такої зовсім немає у нас в Україні - починаючи від монголів 1240р. і по 1990 - майже 700 років колоніального режиму не внесли у цей напрямок значного внеску, плюс руйнівні дві Світові Війни. Винятком є лише міста і селища на заході України.
 
  Тиснемо "знайти" і:

Минулого літа, вже під осінь, ми їздили по екскурсійній путівці Чудова четвірка. На всю подорож пішло 7 днів (ще по Київу і Львову погуляли!). Розклад був таким як на сайті оператора Турсервіс:

 

Цілком влаштовував тільки сніданок, вдень куштували "на ходу", увечері відпочивали в кафешках, а то і просто валилися з ніг від втоми і вражень.

 

Відпочинок влітку 2020 планується вже зараз з уже відомим турагенством. Не будемо шукати гарячих путівок "аби куди", краще забронюємо заздалегідь - вийде дешевше!

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text