Відпочиваючи у Драгобраті

Ситуація така що з відпочинком цього літа виникають деякі проблеми. Шукаємо малолюдні місця і курорти - коронавірус ... При цьому не всі звертають увагу на місця традиційного зимового відпочинку - українські зимові та гірськолижні курорти. Потрібно розуміти що, в літню пору високого сезону, зимові курорти Українських Карпат перетворюються на чарівну казку зелених вершин і залитих квітами полонин.
 
  У цьому сенсі виділяється урочище Драгобрат - однойменний гірськолижний комплекс на стику гірських лісів і альпійських полонин. Висота над рівнем моря - 1400 м. Поруч гора Стіг - 1707м і гірський масив Близниця. Малозаселена місцевість, місця щодо незайманих людством територій.
 

 На цій карті можна зорієнтуватися де на території України розташоване урочище Драгобрат:

А тут подивимося місцевість ближче:

 Готелі Драгобрату мають розвинену інфраструктуру і пропонують повноцінний відпочинок не тільки в зимову пору. Відпочинок влітку тут ще більш приємний диханням вічнозеленого лісу, тишею, чистотою озер, корисний для здоров'я легким фізичним навантаженням, а самобутня культура краю - ніщо не залишить Вас байдужими і буде вабити все життя знову і знову ...

 
 Що на сьогодні у меню річної програми для відпочинку в отелях на Драгобраті:
 
- трансфер;
 
- катання на конях;
 
- квадроцикли;
 
- пейнтбол;
 
- походи по гірських стежках до вершин.
 
Драгобрат розташований майже на рівновіддаленні від Чернівців, Мукачева, Львова, Тернополя, Івано-Франківська - усіх історичних цінностей Карпатського регіону - екскурсійний туризм у фаворі!
 
 Крім цього популярні в теплу пору року: місцеві екскурсії, багатоденні туристичні маршрути. Для грибників і любителів травників гірські ліси - просто рай земний!
 
 В останні десятиліття став надзвичайно популярним велотуризм. Дістатися в ці місця непросто, але оселитися і заснувати базу є де і покататися компанією - теж.
 
 Як добиратися:
 
- найближчі аеропорти - Львів, Чернівці, Івано-Франківськ;
 
- залізниця проходить через найближчий населений пункт - Ясиня;
 
- в село Ясіня можна доїхати маршрутками з Івано-Франківська та Чернівців.
 
  У будь-якому випадку, добираючись на відпочинок у Драгобрат, кінцевий маршрут - село Ясіня. Далі - тільки на повноприводному спецтранспорті.
 
 Взимку всі набагато складніше. Поїдете сюди влітку - все зрозумієте!
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text