Вибираємо човен для відпочинку та риболовлі

Мій човен для риболовлі
Рибальський сезон з човнів в Україні закінчується з льодоставом. Вибір човна для відпочинку та риболовлі зовсім непроста справа і тут поради досвідченого любителя активного відпочинку на воді будуть вельми корисні.
 
Як завжди і у всьому, першим постає питання нашого фінансового добробуту - і якщо він на високому рівні і Ви вирішили придбати для своєї сім'ї човен для відпочинку та риболовлі - то Вам краще звернутися до професіоналів з продажу катерів і моторних яхт, та придбати каютний катер або яхту.

 

Якщо ж Вас цікавлять бюджетні варіанти - то тут вибір човнів для відпочинку та риболовлі ще більш різноманітний і більшість пересічних українців спокушають надувні човни та б \ у катери. Розглянемо відомі нашому ринку варіанти:
 
- невеликі, що складаються, човни з водостійкої фанери або листового алюмінію годяться тільки для полювання та риболовлі в заболоченій місцевості серед непролазних хащів очерету і чагарнику. Вони легкі і зручні в транспортуванні, їх можна перевозити навіть на даховому багажнику легкового авто. 

- старі, ще радянського випуску, але цілком добротні дюралюмінієві Казанки, Кримки та Прогреси - це човни для відпочинку і рибалки на чистій воді, що дозволяють застосовувати мотори потужністю до 60к\с Вони відносяться до глиссируючих з майже плоским дном і з недоліків мають низьке мореплавство, тобто при штормовий погоді дно сильно вдаряється об хвилю, забризкуючи водою пасажирів і кокпіт. При покупці такого старого човна для відпочинку і рибалки слід звертати увагу на стан клепок - вони зношуються тертям об береговий пісок і розхитуються при їзді з потужними моторами. Старі "алюмінькі" найбільш популярні, мають порівняно невелику вагу (до 200кг) і можуть в зимовий період зберігатися на відкритому повітрі.

 

 

- ще більшу популярність придбали останнім часом надувні човни для відпочинку і рибалки з багатошарових ПХВ матеріалів, мають великий різновид розмірів та призначення з якими ознайомтеся тут, на сайті популярного виробника України. На відміну від гумових такі човни більш життєздатні в плані порізу або проколу. Вони також легкі і транспортабельні, складаються у полотняну сумку розміром 40х40х80см з загальною вагою до 20кг. Їх легко транспортувати на скутері або велосипеді, а човен розміром до 2м в довжину має вагу близько 12 кг і цілком влазить у похідний рюкзак. Виробників таких човнів на Україні більше десятка тільки зареєстрованих марок. Великим плюсом є відсутність потреби у реєстрації надувних човнів розміром до 2,5 м і вантажністю до 225кг. Майже всі виробники комплектують свої човни алюмінієвими складними веслами, сидінням що жорстко кріпиться на борту, іноді з можливістю поздовжнього переміщення. Дно може бути жорстким зі сланню у вигляді окремих планок з водостійкої фанери. Човни розміром більше 2,5 м в більшості мають навісний транець під двигун, що може бути електричним або бензиновим - вибір на ринку величезний!

 

Сучасні матеріали ПВХ настільки міцні, що виробники випускають з них плавзасоби вантажністю 600кг і більше. Природно що і матеріал застосовується щільніше ніж для весільних човнів, підлога робиться кільовою, кріплення під двигун жорстке і діаметр балонів більше - все це робить моторний човен їз ПВХ справжнім конкурентом старих моделей з алюмінію, а з огляду на меншу вагу і можливість транспортування в складеному вигляді, ставить їх поза конкуренцією. На ПВХ човни розміром більше 220см випускаються спеціальні тенти, що робить відпочинок і риболовлю більш комфортними.

 

При придбанні надувного човна їх ПВХ матеріалів треба керуватися насамперед габаритами, діаметром балонів, щільністю застосовуваних матеріалів. Одномісний човен завдовжки до 2м для риболовлі замалий, має невеликий діаметр балонів і годиться тільки для невеликих водойм - швидше підходить як прогулянковий. На великих водосховищах більше мається попит на човни довжиною до 3м з можливістю застосування електродвигуна або невеликого бензинового потужністю до 5-10л.с. - такий човен зручний для відпочинку і рибалки навіть компанією з 2-3-х чоловік і в той же час його можно швидко скласти. Кільові човни більш 3м вже розраховані під потужніші двигуни, багатомісні і  підходять для прогулянок великою компанією - їх транспортують на причепах і зберігають на автостоянках або на воді. При виборі човна треба розуміти що він не повинен приносити дискомфорту від тісноти і тривалого перебування в зігнутому стані - адже Ви хочете придбати човен для відпочинку та риболовлі, а не для екстриму.
 
- ще один тип вельми популярних, з огляду на свою невелику ціну, човнів з неармованого ПВХ - човни Intex Challenger. Такі човни мають мін. по три надувних відсіки і придатні тільки як прогулянкові на невеликих відкритих водоймах в межах досяжності берега вплав. Матеріал легко може бути проколотий або зіпсований прибережною рослинністю. У накачаному стані борти таких човнів м'які, можливе перекачування і псування човна. Але вони легкі і можуть бути застосовані при непередбачуваних випадках на рибалці - наприклад при пошуку вудки що запливла за допомогою найспритнішого коропа після нічної риболовлі, або звільнити снасті від зачепи, коли потрібен невибагливий, та що займає мало місця, невеликий човен.
 
В цілому човновий ринок в Україні ще тільки розвивається і човен для відпочинку та риболовлі ще не став предметом першої потреби, а хотілося б.
 

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text