Вибираємо спальний мішок

Зібралися придбати спальний мішок? Тоді перед походом у магазин з товарами для туризму, зробіть для себе ознайомлювальний курс про спальні мішки. Адже купити спальний мішок сьогодні можна практично в будь-якому магазині спорттоварів, а ось вибрати відповідний стан є проблемою, втім це стосується не тільки спального мішка, а й будь-якого спорядження для туризму.
 

1. Визначтеся з сезоном застосування спальника. Останні бувають літні, зимові, демісезонні і навіть особливо теплі для суворих гірських умов і Арктики. На етикетці виробника, крім складу утеплювача і матеріалу виготовлення, шукайте вказівки про температурні режими зовнішнього повітря на який розраховано даний виріб. Це буде майже основна вимога при виборі спального мішка. Європейські температурні стандарти:

2. Види. Тут асортимент величезний. Особисто мені для літнього туризму більше до вподоби спальні мішки-ковдри або по іншому - "конверт". Особливо це зручно коли в наметі збирається купа дітвори, що не звикла до індивідуального простору для сну.

 

 

Що пристібається капюшон - відмінна потреба. Тільки вибираємо спальний мішок з капюшоном у якого замок-блискавка прихований - це виключить деякі незручності. Такі спальні мішки більше підходять для літнього або осіннього туристичного сезону. При потребі можливе з'єднання блискавкою двох і більше спальників в одну велику ковдру.
 
Другий за популярністю - спальний мішок-кокон. Відрізняється відмінним збереженням тепла, меншими розмірами і вагою. Кокон призначений для індивідуального сну і дуже підходить для прохолодної пори року, для сну на відкритому повітрі. Усі кокони мають капюшон, обов'язково масу внутрішніх кишень для телефону, портмоне, запальнички, ліхтарика. В капюшоні може бути велика кишеня для одежі, що виконує функцію подушки для сну. В даному випадку спальний мішок - кокон більше нагадує індивідуальний малогабаритний намет.

Якщо Ви фанат туризму і часто ходите в походи - то краще вибирайте спальний мішок з білизняним вкладишем.
 
Матеріали виготовлення можуть бути найрізноманітнішими, при цьому утеплювач - завжди синтепон в різних модифікаціях, або натуральний пух у найтепліших спальниках. Від якості матеріалів багато в чому залежить ціна спальника.
 
Розміри можуть бути дитячі або дорослі на зріст:
 
- 150см - Kids $
 
- 165см - Junior
 
дорослі:
 
 -М - 195Х145см;
 
 -L - 220Х180см;
 
- XL - більше 180см.
 
Ми розглянули основні відмінності, тепер сміливо вибираємо спальний мішок з розрахунку на тривалий термін використання - по сезону і з якісних матеріалів!
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text