Взуття з нубуку

У світі сучасного взуття складно не заплутатися і під час шопінгу прийняти правильне рішення. Напевне, у першу чергу, нас буде цікавити взуття з натуральної шкіри, ціна звичайно ж  - але вона того варта! Якщо для туризму - забудьте про взуття верх якого виконаний з телячої або свинячої фарбованої шкіри - на вулиці XXI століття і нові технології у виробництві взуття не стоять на місці. Якщо шкіра фарбована - це означає що у процесі фарбування залиті геть усі природні пори шкіри - вона абсолютно не "дихає", хоча намокає неабияк. Таке взуття гарне на вигляд і зручне для повсякденного походу на роботу в межах міста, особливо воно пасує жінкам - як от у магазині obuvka.org.ua на http://obuvka.org.ua/zhenskie-demisezonnye-botinki/ . Його варто покрити водонепроникним кремом з восковими або скипидарними добавками і тимчасовий захист від вологи забезпечений, але і пори, додатково до фарбування, будуть закриті .

 

Що до туризму - сьогодні популярне взуття з нубуку - це черевики фірм timberland, Сaterpillar, karrimor. Нубук - пориста шкіра що дуже намокає, але не маючи шару фарби вона є "дихаючою" - шкарпетки завжди сухі, ноги не потіють, немає неприємного запаху в середині взуття - це комфорт і зручність. Напевно взуття з нубуку стали шити тоді, коли з'явилися водовідштовхувальні просочення для плащів та іншої, перш за все робочої, одежі. Так, вже ці просочення! Розібратися в них непросто. З власного досвіду рекомендую застосовувати просочення що заявлені виробником як придатні для взуття з нубуку або замші з кліматичної мембраною.
 
Мало того що нубук - тепер і кліматична мембрана! В чому суть? Взуття з нубуку для повсякденного носіння не має кліматичної мембрани, стоїть на підошві виконаної за технологією, коли підошва виливається на вже зшитий верх - ніякого клею і гарантія міцності зчеплення верху з підошвою.

БОТИНКИ ИЗ НУБУКА КАТАРПИЛЛЕР ботинки из нубука тимберленды

Такі підошви не мають ступеня зносу і в залежності від наповнювача є "довічними". Наприклад, компанія Caterpillar використовує в якості наповнювача для підошви дуже дрібну металеву стружку! Єдиний недолік - підошва досить жорстка і "набиває ногу".
 

Зовсім інша справа - спортивне взуття з нубуку, виконане за аналогічними технологіями "вливання" підошви в верх, але воно має робочий шар з м'якої гуми. Підошва в такому взутті схильна до значного стирання, але при ходьбі відмінно згладжує нерівності каменів і має підвищене зчеплення з будь-якою поверхнею. Таке взуття має назву "трекінгове" і обов'язково забезпечується спеціальною мембраною для верху. Мембрана має дрібні отвори, що пропускають пари вологи назовні і не пропускають воду в чистому вигляді у середину взуття. Тобто - якщо нубук промок - волога все одно не потрапить всередину взуття і ваші ноги будуть захищені від намокання, в кінцевому підсумку - Ви не отримаєте застуду! Як наслідок - трекінговие взуття з нубуку, просочене водовідштовхувальними просоченнями і що має водонепроникну мембрану - відмінний вибір для любителів далеких походів і прогулянок на природі.Треккинговая обувь из нубука треккинговая обувь из нубука

І звичайно ж - сучасне взуття з нубуку має приємний вигляд, практичне у вживанніі і довговічне

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text