Взяти автобус у оренду

На зорі становлення держави Україна, на початку 90-х, коли з Європи до нас везли мільйони авто зі звалищ, один знайомий відвідував Великобританію з подібною метою і зупинявся у рідного дядька під Лондоном. Ясна річ, що родич потрапив туди у період Другої Світової Війни. Також ясно, що 30 років тому у нас автомобіль ще був розкішшю, а за "бугром" - вже предметом першої потреби. Так ось здивувало, що для поїздки навіть на невелику відстань всією сім'єю і разом з гостями був орендований мікроавтобус, і це при наявності двох авто в родині. Цікава сама дія: транспорт підігнали по телефонному замовленню до житлового будинку в призначений час і залишили разом з документами і ключами. Перша думка була про викрадення, на що надійшла відповідь: - "І куди ти втечеш? Скрізь відеокамери по дорогах, поліція дізнається перша, навіть за межі заявленого маршруту не виїдеш, за пару годин знайдуть ..."
 
 Тепер, коли в Україні автомобіль перетворився у предмет першої потреби, крім сфери автомобільних послуг таксі виділяється новий, як для нас, напрямок автобізнесу - оренда авто. Спочатку було легкове авто, сьогодні з'явився попит на "взяти автобус в оренду". Найбільш затребувана подібна послуга в південних, курортних, областях України. Відмінною рисою українських компаній є наявність всього автопарку - від самих маленьких машин на 6-7 місць до автолайнерів місткістю до 90 осіб. Природньо, що це не "бренди" Богдан або Газель, а вища категорія автомобілів для пасажирських перевезень.

 

 

На що звернути увагу при оренді автобуса без водія?
 
 - не замовляйте автобус "про запас". Завжди для Вас знайдеться транспорт на точну кількість місць. Зайві місця - гроші на вітер. У той же час не забудьте про свій багаж та малих дітей!
 
- договір оренди повинен бути на паперовому носії. Уважно його читайте з питаннями з незрозумілих пунктів. А вони, повірте, будуть, адже ми ще не так часто користуємося послугами з оренди автобуса в приватному порядку. Здебільшого на сьогодні оренда автобуса - доля туристичних фірм, приватних компаній, організаторів весіль та інших масових заходів, їм же і зрозумілий алгоритм оренди. Для пересічного українця - це нововведення!
 
- відсутність видимих ​​пошкоджень кузова і салону, наявність палива у баці, правильно обумовлений час прийняття і здачі автомобіля - ці пункти вимагають особливої ​​уваги і зазвичай самі представники компанії орендодавця ознайомлять і звернуть Вашу увагу на можливі недоліки. Зрозуміло, що авто в роботі і ідеалу не буде, тому обговоріть всі зауваження в договорі.
 
- техогляд, страховка, ліцензія обов'язкові;
 
  Ваші водійські права напевно дозволять орендувати тільки мікроавтобус, у всіх інших випадках водія надасть компанія орендодавець. З водієм простіше їхати, але дорожче і клопітно. У будь-якому випадку, звертаючись до любого орендодавця в Україні Ви отримаєте всеосяжну консультацію по будь-яких питаннях отримання автобуса в оренду - час конкурентної боротьби за клієнта тільки починається!
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text