Як пережити карантин

Карантинні заходи проводилися завжди і у всі часи. Тому дивуватися і протестувати марно навіть якщо Ви попали за "повною". Перш за все треба звинувачувати себе - адже Ви знали що відбувається у світі і Вашій країні, які події хвилюють суспільство. Знали ... чому не подумали - сподівалися на російський "авось"? Не панікуйте - вихід завжди є!
 
 А якщо Ви ніби й не зовсім винні, просто у Вас закінчилася путівка у санаторіях Трускавця чи ще де, і до дому понад тисячу км? "Порятунок потопаючих - справа рук самих потопаючих" - відома на весь світ приказка для подібних ситуацій. Якщо Ви перебуваєте на території своєї країни, в Україні, то все трохи простіше. Навіть якщо Ви - іноземець, в цей період, коли готелі закриті карантинними заходами як місця скупчення людей, допоможуть з проживанням компанії, що пропонують квартири подобово і на тривалий термін.  Якщо з проживанням питання вирішується - то далі все простіше:
 
- банки працюють і зняти гроші, зробити оплату або отримати переклад - цілком обгрунтоване бажання і воно працює під час карантину;
 
- якщо зовсім заборонено залишати місце проживання - працюють служби доставки їжі і продуктів;
 
- служби бронювання квитків природно працюють на всі види пасажирських перевезень.
 
 Приклад з сьогодні: родич з Ізраїлю не вилетів 18 березня 2020 у Тель-Авів, скасовані всі авіарейси. Повертати квитки вартістю 10000грн. було накладно, а ось перебронювати на вересень місяць обійшлося всього у 500грн.
 
 Єдиний недолік всіх карантинів якщо вони застають Вас зненацька - фінансові втрати. Але, на тлі подальших придбань у вигляді збереження життя і продовження роду людського - це всього лише дрібні клопоти.
 
 Що прийняла Верховна Рада - жорстко, терміново і непопулярно в перебігу однієї доби 17 марта? Суворе зі штрафами, аж до тюремного, покарання за недотримання карантинних заходів. Всі розглянуті урядом і Радою питання стосуються збереження нації і її здоров'я. Нам лише залишається строго виконувати рішення і слідувати вказівкам медиків.
 
  У будь-якому регіоні України знайдуться компанії, які допоможуть пережити карантин в питанні проживання починаючи з постачань і на будь-який термін. Поки це на два тижні, далі - покаже час ...
  
Два тижні пройшло. Продовжили більш жорстоко до 24 квітня. Що ділі?
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text