Як подорожувати в це коронавірусне літо

 У цьому році для мандрівників все перевернулося "з ніг на голову". Нескінченні питання: куди поїхати відпочити, куди подіти дітей на літо та т.і. аж до вже не смішних казок гумористичних шоу по українським каналам.
 
 Те що ми спостерігаємо зараз щодо скасування деяких карантинних заходів в Україні та багатьох туристично розвинених країнах - це не боротьба з COVID-19, це боротьба країн за виживання, збереження існуючого ладу, соціального укладу і самого існування суспільства. Зверніть увагу - європейські країни, бюджет яких істотно залежить від туризму (та ж Італія - ​​до 10% доходів від туризму - 51 602 000 000 (дол. США) в 2018) вже відкриває кордони для європейців, українців поки не пускають. А знаєте чому? Ми - дешеві туристи. Ми їдемо дійсно подивитися, а не витратитися на спагетті.
 
  І хочеться нагадати: якщо Ви плануєте подорож туристичну у будь-яку країну світу - треба запитати у професіоналів на https://tourpoisk.com.ua/turoperator/tui-ukraina котрі точно, щохвилини, стежать за ситуацією по безвізу та можливостями оформлення туристичної подорожі, туру. Адже ще не весь світ приймає нас по безвізу - наш паспорт це не японський що на першому місці, ми - на 46 місці за впливовістю і пандемія !...
 У цій ситуації люди просто у розачі. Багато хто вважає ослаблення карантинних заходів в світі і у себе в Україні - це вже майже їх скасування. Дуже мало інформації про саме захворювання. Все як в тумані.
 
 Днями натрапив на статтю ВООЗ про дослідження по поширенню інфекції. Перевірялася ситуація: - "Як заражена лікарняна каталка впливає на ситуацію?":
 
- заражену спеціальною хімічною речовиною лікарняну каталку залишили в коридорі лікарні;
 
- лікарня працювала в штатному режимі;
 
- через 10 годин провели повне обстеження всіх відкритих видимих ​​поверхонь;
 
- результати були жахливими - заражено все в повному розумінні слова, не тільки туалетні ручки ...
 
 висновок:
 
- маску потрібно носити, і там де знаходилися до Вас люди - теж;
 
- мити руки, обличчя, обробляти банки, склянки і упаковки - все що несемо в будинок;
 
- дезінфікуючий розчин і дистанцію ніхто ніде, на жодному курорті в світі не відміняв!!!
 
 Тому, якщо зібралися в далеку дорогу - не забувайте про карантинні заходи. Все беріть з собою:
 
- свої постійні ліки;
 
- як завжди - аптечку першої потреби;
 
- карантинні заходи попередження COVID-19.

І ... вдачу у Ваші подорожі в це коронавірусне літо !!! Адже відпочивати завжди приємно!

 

 

 

 

 

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text