Ювелірка для туризму

Є туристичні напрямки які передбачають активний шопінг. Це не дешеві "гарячі" тури в Єгипет і Туреччину - тут важливий тільки пляжний туризм. Зовсім інший напрямок пляжного туризму - Таїланд. Країна популярна навіть після потрясінь від цунамі 2004року і при населенні 70млн. чоловік приймає щорічно 20млн. туристів з усього світу. Їдуть в Таїланд не тільки засмагати - країна славиться своїми ювелірними прикрасами з золота, срібла і діамантів. Азіатські ювелірщики споконвіку мали славу неперевершених майстрів - плюс до цього цілком прийнятна цінова політика на ціноутворення у якій позначається дешева робоча сила. Тільки завдяки цьому країна має щорічні інвестиції провідних світових виробників машинобудівної продукції і ювелірки.
 
Отже, починаємо розуміти, що для сучасних модниць подорож у туристичний Таїланд в обов'язковому порядку закінчиться шопінгом по ювеліркам та невеликим крамничкам вуличної торгівлі. Так, саме тут можна придбати оригінальні ювелірні прикраси і їх якісну вуличну підробку. Для тих же хто бажає побалувати себе оригіналами - зовсім не обов'язково їхати за "тридев'ять" земель на екзотичне східне узберіжжя - в Україні працює ювелірний бутік компанії FIRINI - крамничка що пропонує браслети з параконду   на https://firini.com.ua/cholovikam/braslety-dlya-cholovikiv/parakordovi, та надає послуги інтернет-шопінгу. До речі - паракондовий браслет геть не є зайвий навіть для гірського туризму! З чого він зроблений та який має вигляд Ви прочитаєте на сайті компанії.
 
  Зазирнувши у історію України можна побачити, що українські жінки завжди полюбляли прикраси. Історія свідчить - за часи язичності прикраси та амулети мали зовсім інший сенс що частково зберігся і по наш час:
- чоловічі браслети та амулети додають мужності і майже завжди вказують на неабиякий статок власника;
- жіночі прикраси, особливо з натурального каміння, мають здатність відвертати чари, або навпаки - приваблювати чоловіків.
У наш час все трошки інакше. Жіночі прикраси з натурального каміння більше дбають про красу українських дівчат і гарно пасують до їхнього лиця.
 Є ще одна особливість: якщо рубці прикрашають чоловіків, то завдяки браслетам, амулетам, сережкам та намистам жінки прикривають від зайвого ока свої маленькі недоліки  та створюють власні композиції краси тіла і каменю.
 І не потрібно їхати в Таїланд за дешевим намистом з пластику, або в Туреччину за дешевим золотом. FIRINI - це вже Україна! Вже і до нас туристи їдуть за ювеліркою!
 
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text