Забронювати найдешевший відпочинок

Египет

 В останні роки в Україні стався великий бум на подорожі до країн так званого ближнього зарубіжжя. Сподіваюсь що Ви розумієте про що річ!. Безвіз, зростаючий добробут наших громадян, попит на побачити такий незнайомий і незвичний склад життя других країн та їхні національні цінності. Все це призвело до зростання кількості туристичних агенцій що пропонують відпочинок за кордоном. Як наслідок - конкуренція! Звідси і дешеві лоукости, і автобусні тури по Європі, і навіть самостійні подорожі до тих самих, екзотичних, країн.

 Але українці то і є практичні європейці, що вирахували як подорож зробити найдешевшою. Вчимося у центральної Європи: на власні очі спостерігаю як старенька бабуся з Німеччини тягла аж у Туреччину велику валізу на колесах у якій, як потім з'ясувалося, був запакований шезлонг. Адже в готелі у Туреччині шезлонги треба було брати напрокат і це коштувало недешево як до вартості всього туру. 

 На цьому фоні вже вирахувано, що найдешевші пропозиції подорожів у екзотичні країни пропонує Львів. Тому є причина - найбільший попит та близьке розташування просто на кордоні з Євросоюзом. Так ми і зробили. Не чекаючи початку відпустки, вирішили заздалегідь забронювати найдешевший відпочинок в Єгипті у львівській туристичній компанії Євротур на https://evrotur.lviv.ua/. І не треба шукати у поспіху гарячий тур. Адже економія при ранньому бронюванні туру складається з дешевшого авіаперельоту, дешевшого готелю та навіть скидки у самій компинії. Задіяний у туризмі бізнес робить знижки, бо всім вигідно частину турів гарячого сезону мати вже гарантовано завантаженими! Бажання забронювати найдешевший відпочинок заздалегідь, принесе економію до сорока відсотків!

 Вибір львівсього туроператора Євротур спонукала ще одна причина: приїхати у Львів, туристичну столицю України, і не прогулятися вулицями стародавнього міста - це нонсенс.

 Ось і все про наш вибір, а далі - екскурсії у Львові, чисте Червоне море, пляжі, спека, кондиціонер і приємні послуги в готелі. Навіть організовані розваги! Все для приїжджого туриста! За тобою ходять як за малою дитиною! Нові ласощі та неймовірна кухня екзотичних країн!

Отдых в Египте Отдых в Египте

 

Отдых в Египте Отдых в Египте

Відпочиває тіло і душа! Неабияка відпустка! Додому приїхали - все як уві сні!

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text