Forbes: Не варто ігнорувати Kyiv not Kiev, подорожуючи в Чорнобиль

Видання називає українську столицю справжньою перлиною Східної Європи.
Чорнобиль минулого року привернув особливу увагу туристів з різних куточків світу. Але Київ заслуговує на це навіть більше. «Я поїхала в Київ не заради української культури або щоб дізнатися більше про історію Східної Європи. Ні, з соромом мушу зізнатися, що Київ був лише зупинкою перед екскурсією в Чорнобиль. Але я швидко зрозуміла, що столиця країни була варта більшого, ніж кинутий мимохідь погляд. Це нескінченний вибір кухні зі всього світу, неймовірна радянська архітектура в суміші з сучасним дизайном(???авт.), а також досить приємні місцеві жителі», - пише на сторінках Forbes Тереза Крістін.
Вона зауважує, що шарм Київа не такий, як у романтичних міст на зразок Парижа чи Венеції. В українській столиці він-особливий. «Київ відрізняється сумною красою. Але ви зрозумієте, що велика сила народу і міста змусять вас любити цю перлину Східної Європи навіть більше», - зауважує автор. Неможливо окреслити історію України лише кількома реченнями. Але розуміння минулого країни додасть глибини до відвідування її столиці. Багато століть країна була місцем контакту Заходу зі Сходом. Тому дуже довго до неї ставилися як до пішака у великих іграх. Тільки з 1991 року після розпаду СРСР Україна стала незалежною. Але навіть в останні роки їй доводиться мати справу з корумпованими лідерами і російською окупацією Криму та Донбасу(авт).
Мандрівникам, яких цікавить українська історія, автор радить відвідати у Київі музей Голодомору і Національний музей історії України. Монумент Матері-Батьківщини і людний Майдан Незалежності теж обов'язково потрібно побачити на власні очі. Також автор радить відвідати київський Поділ, один з найстаріших районів міста з власним характером.
 
Але його глибока історія змішується з модними кафе та сучасною креативною сценою. Район має «певний унікальний місцевий колорит». До того ж тут не так людно, як на Хрещатику. Якщо просто пройтися по Контрактовій площі повз колесо огляду, насолоджуючись архітектурою місцевих церков, а потім заскочити в одне із затишних кафе, то можна трохи відчути смак життя киян.
З української кухні автор визнає, що борщ може прийти в голову першим як приклад того, що варто спробувати. Але в Київі можна знайти значно більше, ніж тільки це. Якщо хочеться щось традиційне, але в сучасній інтерпретації, то можна, наприклад, спробувати "налисники". Також автор звертає увагу на українські солодощі. На відміну від інших міст, які викликають захоплення з першого ж погляду, Київу може знадобитися трохи часу, щоб його справжня краса розкрилася. Однак, він коштує часу і зусиль. У столиці України є приховані перлини.
Українців автор описує що на перший погляд замкнуті. Але вони швидко знімають свій захист і готові тепло вітати гостів.
                                           
                                              Kyiv not Kiev!
 
 
 
 
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text