Рівненська обл.

Рівненська область

 
Рівненська обл. розташована на північному заході України, межує з Білорусією. Більше третини області покрито лісами, болота займають близько 5% території. Зими м'які з частими відлигами, літо тепле, вологе. Область заселена з давніх часів, в X столітті входить до складу Волинського князівства Київської Русі, з XIV століття-під владою Литви, з 1569р., Після Люблінської Унії-Польщі, з 1793 р. входить до складу Імператорської Росії, в 1921-1939 р . - знову Польща, з 1939р. Українська РСР у складі СРСР, з 1991р-держава Україна. Основу промисловості області складає атомна електороенергетика, виробництво мінеральних добрив і легка промисловість. Розробляється найбільше в Україні родовище бурштину. У сільському господарстві переважає вирощування цукрових буряків, льону та картоплі. В області понад 1000 пам'яток історії, археології, містобудування і архітектури, монументального мистецтва, з них основні-фортеця у м. Острог, Дубенський замок, монастир-фортеця в с. Межиріч, монастир і руїни фортеці в м. Корець, собори і мечеті розкидані по всіх містечках і селах області, багато з них вимагають відновлювальних робіт. Рекреаційний туризм розвинений слабо але все ж є кілька санаторіїв та туристичних баз на берегах річок. Основний напрямок розвитку туризму-пізнавальний та екскурсійний.

Катра регіону

0
Регион: 
Рівненська обл.
Населенный пункт: 
Дубно
Адрес: 
Рівненська обл, Дубенський р-н, с. Онишківці.
Вид: 
Святі джерела

 
Джерело Святої Анни розташоване у 10 км від Почаївської лаври і є одним з місць паломництва православних віруючих на Волині.

від 85₴
5
Регіон: 
Рівненська обл.
Місто: 
Демидовка
Адреса: 
с.Хрінники
Вид: 
Сільський туризм

Якщо у Вас діти і Ви хочете зробити для них приемний відпочинок, ми постараемось все зробити для того,щоб у вас залишилися приемні спогади від проведеного у нас часу, і щоби Ви і Ваші дітки, при першій можливості, знову хотіли до нас повернутися.
Свіже повітря,чиста вода,ліс, рибалка, екологічно чисті продукти і великий асортимент розваг для дітей - все це сприяе чудовому відпочинку.
Тут ви зможете покупатися в річці з пісочним пляжем, а також побавитись в більярд, бадмінтон, настільний теніс, волейбол та баскетбол.

від 50₴
0
Регіон: 
Рівненська обл.
Місто: 
Демидовка
Адреса: 
Рівненська обл., Демидівський р-н, с.Хрінники
Вид: 
Кемпінги

Якщо у Вас діти і Ви хочете зробити для них приемний відпочинок,запрошуємо до нас у Camping Family- Сімейний відпочинок на Хрінницькому водосховищі!

0
Регион: 
Рівненська обл.
Населенный пункт: 
Корец
Адрес: 
Рівненська обл., Корецький р-н, м. Корець, вул. Київська д.56
Вид: 
Монастирі

Свято- Троїцький ставропігійний Корецький жіночий монастир розташований на березі річки Корчик і починає свою історію з часів Київської Русі. Заснував жіночу обитель , присвячену Благовіщенню Пресвятої Богородиці  ...

0
Регион: 
Рівненська обл.
Населенный пункт: 
Рівне
Адрес: 
м. Рівне, вул. Соборна, 39
Вид: 
Церкви

Православний Свято-Воскресенський Собор знаходиться поряд з Майданом Незалежності у  Рівне і побудований у 1890- 1895 р., освячений 8 жовтня 1895р. преосвященним Модестом, єпископом Волинським і Житомирським...

0
Регіон: 
Рівненська обл.
Місто: 
Рівне
Адреса: 
м. Рівне, вул. Соборна, 137
Вид: 
Філармонії

Рівненська обласна філармонія заснована у 1939 р. і за майже столітню діяльність виховала не одне покоління виконавців пісні і танцю. ..

0
Регіон: 
Рівненська обл.
Місто: 
Рівне
Адреса: 
м. Рівне, парк Шевченко
Вид: 
Пам'ятники

У Рівному знаходиться могила загиблого у боях під Рівно у 1920 р. Олеко Дундича , командира ескадрону  кінної армії С. М. Будьонного - часи столітньої давності громадянської війни на території України . ..

0
Регіон: 
Рівненська обл.
Місто: 
Рівне
Адреса: 
Рівне, вул, Соборна, Зд
Вид: 
Палаци культури

Міський палац культури м. Рівне знаходиться у будівлі побудованої ще за радянських часів і розпочав свою діяльність у 1976 р, як культурний осередок Рівненського льнокомбінату. ..

0
Регіон: 
Рівненська обл.
Місто: 
Рівне
Адреса: 
м. Рівне, вул. С.Петлюри, 15
Вид: 
Театри

Рівненський академічний обласний театр ляльок створений у 1975 р. за рішенням облвиконкому на базі трупи при обласній філармонії. ..

0
Регіон: 
Рівненська обл.
Місто: 
Рівне
Адреса: 
м. Рівне, вул. Соборна, 147
Вид: 
Розважальні комплекси

Рівненська дитяча залізниця була побудована у 1949р. - у важкий післявоєнний час відновлення повсюдної розрухи , принесеної Другою Світовою Війною . ...