Альтернатива Криму - відпочинок в Батумі

Отдых в Батуми
Ми так звикли відпочивати на морському березі Криму, що альтернативу цьому відпочинку в останні роки шукаємо в гірських Карпатах або на узберіжжі Чорного моря що простягнулося від Херсонських степів до горбистої Молдавії. І мало хто знайомий з чорноморським узберїжжям Грузії, про яку ми знаємо геть небагато, але про те що сьогодні це вже закордон з європейським вектором розвитку - знають усі.
 
Грузія - це Кавказькі гори, які набагато вище Кримських і Карпат і приваблюють туристів найвищими вершинами Європи та легендарною горою Казбек (5034м) - найвідомішим і дуже складним для сходження п'ятитисячником в середовищі альпіністів світу.

Нас же, простих мандрівників, насамперед вабить Чорне море і чисті піщані пляжі. Як дістатися до Батумі - головного курта Грузії - сьогодні не є проблемою при розвитку сучасного туристичного сервісу в Україні. Тут же, в Батумі, знаходиться найдовший у Грузії пляж - більше 7 км в довжину і шириною 30 м, весь гальковий і тягнеться навколо міста. Пляж безкоштовний, чистий і доглянутий, з безліччю лежаків за символічну плату. Кав'ярень з грузинською кухнею цілком достатньо щоб вгамувати голод розпещеного туриста і відпочити у вечірні години. На узберїжжі височіють сучасні готелі, будівництво яких почалося в часи президентства Михайла Саакашвілі. Більшість же відпочиваючих прагнуть у приватний сектор, ближче до гостинного грузинському народу. Пропозицій дуже багато - на будь-який смак і гаманець!

Клімат - майже такі ж субтропіки як і в рідному Криму, уздовж набережної - пальми і кипариси. Ціни цілком демократичні, а на продукти харчування навіть дешевше ніж на українських курортах. Населення Батумі - близько 120 тис. чол і розташоване місто на виступаючому в море півмісяці Кахаберської низовини. На кожному кроці вражає традиційна грузинська гостинність, національна кухня і вино - відмінне грузинське вино, яке можна випробувати буквально на кожному кроці - цим і відрізняється вся Грузія, де б Ви не відпочивали в цій країні. Люди і природа - головні визначні пам'ятки - це може сказати Вам кожен хто хоч раз побував у Грузії!

Відпочиваючи в Батумі Вас спокусить не тільки тепле море, а й маса історичних пам'яток, різноманітні екскурсії по пам'ятних місцях міста і околиць. І якщо на узберїжжі височіють сучасні небоскеби - то старий Батумі йде в глиб материка. Тут Ви знайдете і старовинні мечеті і архітектуру минулих століть.
У цілому відпочинок в Батумі цілком може замінити українцям втрачений Крим, а дістатися сюди можливо морем і літаком.
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text