Автомобільний туризм

Наявністю сімейного автомобіля сьогодні нікого не здивуєш - він же, в більшості випадків, є єдиним сімейним засобом пересування призначеним для повсякденної рутини і транспортом для відпочинку, автомобільного туризму. І незважаючи на розбиті і недоглянуті дороги в Україні, автомобільний туризм розвивається небаченими темпами, залучаючи нас незвіданим і прекрасним.
 
Згідно Вікіпедії "автомобільний туризм" - це подорожі у місцевості або країни відмінні від постійного місця проживання засобом пересування у яких має бути власний або орендований автомобіль. Причому сьогодні взяти в оренду автомобіль у Києві чи Одесі не складає проблеми.
У минулі часи автомобільний туризм в Україні зводився до подорожей на узберіжжя Чорного та Азовського морів, сьогодні ж географія значно розширилася і включає крім морів та Карпат закордонні мандрівки. Найбільш актуальними в пізнавальному туризмі залишаються туристичні подорожі у Карпати. Краса гір, екологічно чистий край і неповторність пейзажів привертають все більшу кількість туристів і мандрівників. Настільки бурхливому розвитку автотуризму в Україні сприяло декілька подій:
 
- Сучасний автомобіль більш надійний і має великий міжсервісний пробіг;
 
- Комфортабельність автомобіля зростає з року в рік - кондиціонер вже давно став базовим, а не опцією;
 
- Навігатор замінив дружину - штурмана, а атласи автомобільних шляхів пішли в історію;
 
- По всій країні з'явилася розвинена мережа заправок;
 
- Сервісне обслуговування і виклик евакуатора можливі в будь-якому містечку або районному центрі;
 
- Завдяки інтернет - сайтам, що популяризують розвиток туризму, таким як каталог місць відпочинку України http://restplace.com.ua/, практично в кожному населеному пункті можна підшукати місце для відпочинку і розробити маршрут прямування по історичних місцях чи пам'ятках природи;
 
- Наявність мобільного телефонного зв'язку та інтернету в будь-якій місцевості значно спростили подорож навіть для новачків і поодиноких мандрівників;
 
- Туристичні клуби та клуби автомандрівників розробили і пропагують сотні туристичних маршрутів по всій країні.

Вирушаючи в подорож на автомобілі Вам залишається лише розробити маршрут, перевірити справність свого авто і не забути запросити в дорогу вірних друзів і знайомих, щоб розділити з ними всі принади та пригоди майбутньої поїздки.

 

 

 

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text