Бальнеологічний курорт Моршин

Бальнеологічний курорт у Моршині є третім найбільшим за розміром лікувальним центром Карпат поряд з Трускавцем та  Східницею. Лікувальна база має кілька великих оздоровчих закладів що представлені на інтернет - ресурсі Ukrwesttour  на сторінці ukrwesttour.com.ua/morshin та надають послуги лікування і відпочинку вже понад 75 років.
 
Бальнеологічні лікарні курорту розташовані у містечку обласного підпорядкування Моршин Львівської обл., що розкинувся серед лісів у міжгір'ї Карпатського хребта на відстані 90км від Львова і 100 км від Івано-Франківська. Добиратися сюди зі Львова дуже просто - через Моршин проходить ж /д сполучення та автошлях Львів - Ужгород:
 
1 - маршрутне таксі з привокзальної площі міста Львів;
 
2 - ж /д сполученням до станції Стрий або Моршин, далі - маршруткою.

Трускавец, Сходница, Моршин на карте Моршин карта

Окрім санаторіїв проживання забезпечують понад 15 готелів та приватний сектор.

План - схема Моршина

Перший офіційний лікувальний сезон у Моршині був відкритий в 1878 р. - спочатку тільки з лікуванням водними процедурами, а через кілька років додалися і грязьові. Бальнеологічний курорт Моршин представлений трьома джерелами - лікувальними мінеральними водами з високим вмістом хлоридно-сульфітно-калієво-магнієвих іонів - №1, №6 та слабомінералізованою столовою водою "Моршинська" - джерело №4.

Моршин бювет

Деякі санаторії мають на своїй території власні бювети, а також розвинену інфраструктуру для сімейного відпочинку і лікування: є дитячі майданчики і кімнати з вихователями.
 
Саме по собі містечко невелике і наплив курортників буває не більше 4-5 тис чол. Головним лікувальним фактором будь-якого бальнеологічного курорту є вода. Моршинські мінеральні води джерел №1 і №6 лікують хвороби шлунково - кишкового тракту і підшлункової залози, №4 застосовується при порушеннях в обміні речовин та при хворобах сечостатевої системи.
 
Лікування торф'яними грязями пропонують усі санаторії курорту, застосовуючи методи електрогрязелікування і лікування тампонами. Моршинські грязі ефективні при лікуванні виразкової хвороби шлунку, гастриту, холециститу, коліту та інших захворювань шлунково - кишкового тракту.
 
Озокеритолікування - ще одна відмінна риса бальнеологічного курорту Моршин і всього карпатського регіону. Застосовується при захворюваннях опорно - рухового апарату, органів травлення, сечостатевої системи, нервової системи, хвороб вуха, горла, носа.
 
Лікування карпатськими мінеральними водами на бальнеологічному курорті Моршин ефективно у комплексі із супутніми процедурами у вигляді інгаляцій, різних ванн, масажів та іншими, перелік яких обчислюється десятками у закладах санаторіїв що представлені компанією  Ukrwesttour. Кількість процедур і їх черговість призначає лікар. Самолікування мінеральними водами загрожує ускладненнями і порушеннями кислотно - лужного балансу організму. Крім цього треба пам'ятати - не кожен організм сприйнятливий до лікування саме карпатськими мінеральними водами, але в будь-якому випадку, пройшовши додаткові процедури і фітотерапію цілющим повітрям Карпатських полонин - лікування на бальнеологічному курорті Моршин поправить Ваше здоров'я не на один рік вперед!

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text