Курорт Воеводино

Невеликий гірськолижний курорт Воєводино розташований на 17 га закарпатських полонин в околицях села Тур'я Пасіка. Сама назва села говорить про його перевагу над рештою світу екологічною чистотою і місцями щодо незайманих природних територій. Одна тільки згадка про Карпати змушує пересічного українця зануритися в світ лісистих гір, райдужних полонин і найчистіших річок.
 
Як і будь-яке українське гірське село Тур'я Пасіка теж невелике, з населенням трохи більше 1500 чол. У розпал сезонів літніх або зимових, населення збільшується в кілька разів. Озеро, парк і пологі стежки в навколишніх лісах - райський відпочинок на Землі в будь-яку пору! На території курорту є кілька готелів і котеджі. Зима - звичайна для Закарпаття погода: багато снігу, мало вітру, температури:
 
грудень + 3 ° С / -3 ° С
 
січень + 3 ° С / -5 ° С
 
лютий + 4 ° С / -3 ° С
 
 
Курорт відмінно підходить для зимового відпочинку в Карпатах з дітьми. Чому?
 
- екологія - вище всяких порівнянь;
 
- м'яка сніжна зима;
 
- всього дві гірськолижні траси. Одна дитяча і одна складніше і довше. - спуск для досвідчених лижників. Два підйомника. Один - бугельний для основної траси і дитячий підйомник. Немає величезної кількості лижників і саней як на багатьох розкручених курортах, це значно спрощує відпочинок з дітьми. Є прокат спорядження, інструктори та дитячий клуб.

 

 Добрі відгуки про SPA комплекси: чани, басейни, лазні, джакузі, соляна кімната, масажі, тренажерний зал. Є SPA для дітей.

 
 У літню пору: рибалка, кінні прогулянки, мотузковий парк, міні-гольф, пейнтбол, туристичні маршрути для любителів велосипедів, квадрациклів і піші. Екскурсії по закарпатським місцям історичних пам'яток в Берегово, Мукачево, Ужгороді.
 
 Окремо слід згадати, що курорт Воєводино створений на базі перлини європейського паркового мистецтва XVIII століття - парку Шенборна. У 2013 році була проведена повна реставрація парку.

Загальні враження підказують - курорт Воєводино ідеальний для сімейного відпочинку з дітьми. А для сімей, які чекають поповнення, краще цього спокійного і врівноваженого курорту складно щось підшукати навіть в іншому закарпатському регіоні.
 

Як добиратися українці знають, а для російськомовних:

 

 

 

 

 

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text