Гірськолижний курорт Пилипець в літню пору

Село Пилипець розташоване в Міжгірському районі Закарпатської обл. і по карпатським мірками вважається великим - з населенням в 1500 чол. Село звичайно ж старовинне - засновано у 1463г .. Дістатися сюди можна автомобілем зі Львова (190км) або з Мукачева (135км).

У більшості всі туристи добираютьсяз / д потягами до станції Воловець - далі ще 15 км на місцевому транспорті. З \ дорожня гілка одна - зі Львова на Мукачево. Поїзд Київ - Чоп або електрички зі Львова.
 
Курорт відомий гірськолижними трасами на горі Гемба, Магура - Жида і цілком прийнятними цінами. Туристи не залишають без уваги гірськолижний курорт Пилипець і в літню пору - цей незвичайний закарпатський край з самобутньою колоритом, красою гір, зеленню, райдужними відтінками кольорів, шумливими річками і найчистішим повітрям. Відпочинок в Карпатах влітку з дітьми в селі Пилипець неможливо уявити без піших походів і екскурсій по знаменним околицях курорту:
 
- Гора Гемба (1491м) являє безлесу полонину з альпійськими луками покритими заростями брусниці та чорниці - збір ягід починається з другої половини літа.

Незвичайний пішохідний похід передбачає підйом підйомником на середину схилу гори Гемба і далі пішки по туристичній стежці на гору Великий Верх і спуск до водоспаду Шипот.

Гора Великий Верх (1598м.н.у.м.) Відкриває погляду масштабні панорами лісових полонин і вершин Полонино - Боржавського хребту. Проходячи по стежці Ви неначе парите над усією красою Карпат! Весь похід розрахований на один день;
 
- Водопад Шипот - найбільший водоспад в Українських Карпатах, має висоту 14 м і розташований в 6 км від села. Полонини біля водоспаду завжди наповнені мандрівниками з усього світу;

- Православна дерев'яна церква Різдва Пресвятої Богородиці з збереженим іконостасом XVIII століття і дерев'яною дзвіницею;

- Музей дерев'яних церков з макетами відомих храмів Закарпаття;
 
- Прокладено і інші туристичні піші, кінні та велосипедні маршрути на навколишні гори і озеро Синевир (40км).
 
Відвідавши гірськолижний курорт Пилипець в літню пору ви отримаєте незабутні враження від навколишньої природи і повітря - такого чистого і напоєного хмелем Карпат Ви не зустрінете ніде в Україні - це додасть Вам бадьорості і здоров'я на весь наступний рік.

 

 

 

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text