Бренд Kettler

Хто з любителів велосипедного туризму не мріє кататися на велосипедах марки Kettler - що уявляють бездоганну німецьку якість, яка грунтується не тільки на світових інноваційних технологіях, а й на багатьох своїх запатентованих ідеях і винаходах, націлених на задоволення найвишуканіших потреб розбещеного європейського споживача. Перший у світі велосипед з суцільнозварною алюмінієвою рамою (1977), перший всепогодний алюмінієвий стіл для настільного тенісу і велотренажер Golf, що здійснив революцію в домашньому фітнесі, перший еліптичний тренажер з розташованим позаду маховиком - і інші інновації, що увійшли в історію і представлені в музеях - це неповний перелік досягнень бренду Кетлер.

 

Починаючи в 1949 році з виробництва садових меблів, компанія Кетлер виросла у гіганта світової індустрії з виробництва тренажерів для занять фітнесом, а також спортивного одягу, взуття, товарів для дітей і дитячого спортивного дозвілля. Ціни на продукцію компанії не можна назвати "демократичними", але й не настільки захмарними, орієнтованими на споживача що цінує ставлення ціна - якість. Порівняти динаміку цін можна на прикладі товарів супермаркету орбітреків, що вагається за один прилад від 4тис.до 600тис. грн. в цінах 2015 року, при цьому на кардиотренажер kettler cross m ціна складається в діапазоні значно нижче середнього. Безвідривний рух ніг, що збереже колінний суглоб; вбудований комп'ютер з функціями що фіксують час тренування, витрату калорій, пройдену відстань, швидкість руху, спалювання жиру, частоту і швидкість серцевих скорочень, фітнес - тест і фітнес - оцінку відновлення пульсу - такі професійні орбітреки з якістю від Kettler входять у лінійку світових брендів.

Основне виробництво компанії знаходиться в Німеччині і не дивлячись на часткове переміщення в "піднебесну" - бренд Кетлер залишив за собою виключно німецьку якість і логотип GS - відповідність європейським стандартам безпеки. Цьому в чималому ступені сприяє співпраця з групою вчених Технічного Університету Дортмунда і конкретні завдання, одержувані від провідних медичних центрів Німеччини на розробку тренажерів що дозволяють відновлювати рухливість суглобів, викривлення хребта і стрункість фігури. Машинобудівні стандарти, поузловий контроль якості і девіз, наданий засновником компанії Хайнцом Кетлером (1926 - 2004): - " Я завжди говорив, що ми - німецька компанія і робимо хороші речі. Це видно без слів, а все інше неважливо ". З 2005р. компанію очолює дочка засновника, залишаючи пріоритети якості на першому місці: комфорт і зручність, надійність і безпеку, стильність і престиж.
 
Компанія товарів для людей Heinz-Kettler GmbH & Co. KG представлена ​​в престижному німецькому каталозі "Торгові марки століття" (за перший алюмінієвий велосипед), в 2009 -2010р. отримала звання "Найбільш інноваційний бренд" в рамках Plus X Awards - найбільшого конкурсу Європи в області технологій, спорту і лайфстайлу, а численні позитивні споживчі тести Німецького інституту інформації для споживачів (Stiftung Warentest) ще раз підкреслюють якість товарів бренду Кетлер.
 
На сьогоднішній день компанія займає провідну позицію в Європі за продажами товарів для домашнього користування, а США є найбільшим споживачем поряд з Австралією, Японією, Кореєю та ін. В спортивному світі України лінійка товарів бренду Кетлер для будинку, спорту і туризму користується заслуженим пріоритетом.
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text