Гірський кліматичний курорт Яремче

Гірський кліматичний курорт Яремче розташований у передгір'ях Карпат на східному кордоні Карпатського національного природного парку на висоті над рівнем моря понад 500 м. З території курорту починаються цікаві маршрути по національному парку, включаючи піший маршрут на найвищу гору Українських Карпат - Говерлу, висотою 2061 м. Вершина гори має пологі підйоми і доступна для сходження більшу частину року навіть для дітей шкільного віку. Місто Яремче знаходиться в улоговині утвореної Карпатськими хребтами Горгани і Явірник, суцільно вкритими листяними і хвойними лісами та полонинами. Край багатий мінеральними водами, але санаторний туризм розвинений слабо.
 
Через територію курорту Яремче протікає гірська річка Прут з наполегливим водяним потоком, який перетворюється після дощу в горах в незвичайне видовищну подія для курортників. Рівень води також швидко падає як і піднімається - позначається близькість до витоку. Температура води влітку завжди нижче приємної для купання, але більшість курортників це не відлякує, а лише надає запалу та екзотики. Річка рясніє порогами, утворюючи на території курорту восьмиметровий водоспад Пробій.

Гірський кліматичний курорт Яремче - один з кращих курортів Карпат, вірніше Прикарпаття, сюди веде цілком доступна для легкового транспорту автомагістраль з Івано-Франківська та далі через Рахів на Румунію. Автомагістраль, якщо її можна так назвати, прокладена паралельно залізниці і тільки біля Яблуницького перевалу залізниця йде у тунель, а автомобільна йде через перевал. На курорті Яремче і далі по дорозі в гори розташувалися найвідоміші гірськолижні курорти Карпат: Яблуниця, Ворохта, Буковель.
 
Курорт Яремче отримав розвиток за незвичайну красу гірських ландшафтів і можливість відвідування відносно незайманих природних територій, чистоту повітря і гостинність місцевого населення з його самобутнім українським колоритом. На блошиному ринку в Яремче рясніють сувеніри з дерева - шедеври майстерності місцевих різьбярів по дереву і не залишить Вас у спокої різноманітність пропонованих цілющих трав, повні козуба грибів та лісових ягід.
 
Варіантів житла пропонується безліч - є готелі великі і малі, але найбільш розвинений приватний сектор - весь в дереві, що додає родзинку при відпочинку на курорті Яремче.

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text