Модний міський рюкзак

Модный маленький рюкзак

Модним міський рюкзак став не тільки завдяки старанням високих будинків мод і перевагам модниць - саме час підказав даний напрямок розвитку моди на носіння маленького рюкзачка. Це були прогнозовані явища при минулому сплеску розвитку міського, музейного та екскурсійного видів туризму. А з огляду на нинішню ситуацію з пандемією коронавирусу, маленький рюкзак стає пріоритетом при виборі сумочки для походу на вулицю. Бажання купити маленький рюкзак дозволить виконати сьогоднішня онлайн торгівля промисловими товарами. Якщо Ви помітили - відділення поштової доставки в Україну обросли чергами - весь промисловий сегмент торгівлі пішов в онлайн. Інтернет-магазин зараз - це єдиний спосіб придбати необхідну річ. 

Що кладуть в маленький рюкзак обов'язково на сьогодні: пляшечка з питною водою, серветки вологі антисептичні, антисептик в аерозолі, запасна медична маска, одноразові рукавички.
 
  Для чого ще потрібен маленький рюкзак:
 
- при виході на роботу жінки кладуть в міні-рюкзак трохи більше того що зазвичай містилося в дамській сумочці;
 
- діти примудряються запхнути в свій рюкзачок купу непотрібних на наш погляд речей у вигляді м'яких іграшок - але це тільки на наш погляд;
 
  Міні -Рюкзак може бути і не зовсім "міні" якщо це міський або шкільний рюкзак:

 Маленький рюкзак

 Як правильно скласти речі в модний маленький рюкзак? Запеклому мандрівникові і міському туристу цього не потрібно пояснювати, але все ж:

 
- на саме дно кладуть запасні речі, які можуть і не знадобитися. Власне я не знаю жіночих аксесуарів які можуть не знадобитися протягом дня, але все ж ...
 
- до бічної стінки, що примикає до спини, лягають м'які або плоскі речі, які не будуть тиснути і створювати незручність;
 
- в легкодоступні місця і кишені поміщаються предмети першої необхідності: питна вода, серветки, антисептик.
 
А ось де повинен лежати гаманець, платіжні картки та посвідчення особи - це справа індивідуальна, і чи потрібні вони всі на сьогодні? У всякому разі лежати вони повинні не всі в одному місці!
 
 На користь і до популярності маленького рюкзачка можна додати його потребу при заняттях велоспортом і взагалі він просто незамінний при катанні на велосипеді, а також не займає руки при ходьбі і не обмежує будь-які рухи тіла.
 
 Мій місткий міський рюкзачок потрібен для поїздок велосипедом на дачу і на роботу:

 Городской рюкзак

А ось дівчинці дитсадівського віку потрібен зовсім маленький для прогулянок:

 Девочка и рюкзак

Які ще бувають рюкзаки дивіться тут на http://restplace.com.ua/uk/article/ryukzak-turystychnyy-u-chomu-pidstup.html

 

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text