Рюкзак туристичний - у чому підступ?

Як було просто у 50-і роки минулого століття - слова "рюкзак" не існувало у побуті - був вислів "речовий мішок". Пізніше, з розвитком туризму, з'явилися рюкзаки туристичні, усі одного виду і з одного матеріалу - наметового брезенту зеленого кольору, і розрізнялися лише за обсягом. Сьогодні крім обсягу в літрах, рюкзаки туристичні виготовляються з абсолютно незвіданих матеріалів, різного кольору, форми і призначення, а також пропонуються в різних варіантах від наймолодшого віку, що яскраво відображене тут, в інтернет - магазині для дорослих чоловіків.
 
Єдиною найважливішою і істотною відмінністю при виборі рюкзака туристичного є жіночий і чоловічий варіант.
 
Жіночий варіант відрізняється яскравим (жіночим) кольором, м'якою тканиною і обсягом. Якщо чоловічий рюкзак буває обсягом до 120 л, то жіночий - 40-75л

У жіночого рюкзака ширші плечові лямки, що мають вигин та пом'якшувальний тиск на груди. З огляду на неширокі жіночі плечі, відстань між лямками зменшено.

Жінки зазвичай мають більш низький зріст, тому також трохи вкорочена спинка рюкзака. Поясний ремінь м'якший і має розширення.
 
Прикладом може послужити жіночий рюкзак туристичний для довготривалих подорожей збільшеного об `єму, що має анатомічний поясний ремінь і підвісну систему з можливістю індивідуального підгону по фігурі. Рюкзак має легкодоступні кишені на поясному ремені і полегшений двосторонній доступ на блискавках до головного відділення, а також масу інших корисних функцій, що полегшують похідне життя туриста.

Аналогічний за обсягом чоловічий рюкзак для тривалих походів розрахований на більшу вагу завантаження, має алюмінієві і пластикові вставки, що спускаються до стегнового поясу - таким чином навантаження частково змішається до стегон, розвантажуючи спину. Така конструкція дозволяє розвантажити спину більш ніж на 50% ваги спорядження.

 

Кожен виробник намагається надати своєму виробу безліч додаткових функцій - чи потрібні вони всі - однозначно ні! Тому рюкзаки діляться ще і по функціональності: для велотуризму, міста, перенесення вантажів, походів, риболовлі та полювання, спорту, туризму, експедицій, екстриму, школи. Визначтеся з призначенням і підходьте грунтовно до вибору, враховуючи що річ не з дешевих. Врахуйте що визначити, чи підходить Вам обраний варіант, Ви зможете тільки завантаживши його до похідного стану, що ми і рекомендуємо робити при такій покупці.
 
І останні дві важливі речі в туристичному рюкзаку:
 
- з огляду на сучасні матеріали, що використовуються при виготовленні рюкзаків, синтетичні - потребують наявність вентильованої спини обов'язково!
 
- якісна фурнітура - визначити Ви її зможете тільки переглянувши дюжину варіантів або маючи при собі досвідченого мандрівника.
 
А в підсумку - речовий мішок армійський теж непогана річ, головне - практична! Удачі в походах по Україні!

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text