Купити велосипед

Купити велосипед в Україні, причому велосипед сучасний і якісний - сьогодні це питання лише фінансів! Велосипедами торгують всілякі фірми і приватні підприємці, починаючи з ринкових майданчиків і закінчуючи інтернет - магазинами. Вибір - величезний, Ви - в розгубленості і це так. Подивіться на любе джерело і спробуйте зробити вибір - з першого разу не виходить?
 
Спробуємо розібратися разом - який велосипед ми хочемо купити? Дитячий, підлітковий, жіночий, чоловічий, гірський, найнер, БМХ, шосейний, трековий? Передня амортизована вилка, сідло з амортизацією, двухподвесная амортизація, амортизоване заднє колесо? Трансмісія одношвидкісна або багатошвидкісна? Перемикання швидкостей зовнішнє, внутрішнє або комбіноване? Велосипед з полегшеною рамою алюмінієвою, карбоновою, з хроммолібдена або підійде традиційна металева? Що таке планетарка? А обід, спиці, кермо? Вид динамо для світу? А може краще відразу електровелосипед - і кількість виникаючих питань виростає на порядок! Просто голова обертом іде!
 
Насправді все набагато простіше і перед тим як зробити останній крок і купити велосипед - не полінуйтеся витратити час і відвідати всі наявні поблизу місця велопродаж. Напевно Ви хочете купити велосипед для певної мети - будь то поїздки на дачу, або катання за містом по пересіченій місцевості. Поговоріть з менеджерами, порадьтеся і катайтеся на велосипедах різних виробників. Адже сьогодні різновидів рам, сидінь, керма та способів посадки безліч і не всякий велосипед послужить для Вашої мети і буде комфортним для Вас, але той який Ваш - сам підкаже. Як це сказано не про велосипеди, але дуже точно: - "Він повинен лягти в руку". Щоб нам було простіше орієнтуватися при покупці велосипеда - виробники дотримуються таблиць - ростовок, що полегшують вибір:
 
Дитячі велосипеди:
 
вік зростання розмір колеса в дюймах
 
2 -5        83 -110    12 "
 
3 -6        98 - 120   16 "
 
6 - 9      110 -130   20 "
 
9- 12    120 -155   24 "
 
Це принципи вибору розміру велосипеда по діаметру колеса.
 
Підліткові і дорослі велосипеди кваліфікують і купують за розміром рами, що не враховує довжину ніг або розмір ступні, комплекцію людини. Все це дуже приблизно - тому то і потрібно прокотитися перед покупкою. Для орієнтування, для тих хто пам'ятає бренд ХВЗ "Україна", висота рами у нього - 21 "- і підходив він усім!
 
Сучасна ростовка рам для гірських і шосейних велосипедів:
 
Зростання в см Розмір рами в дюймах Розмір рами в см Розмір рами в умовних одиницях
130 - 145                 13                                                    33 XS (XSmall)
135 - 155                 14                                                    35,6 XS (XSmall)
145 - 160                 15                                                    38,1 S (Small)
150 - 165                 16                                                    40,6 S (Small)
156 - 170                 17                                                    43,2 M (Meduim)
165 - 178                 18                                                    45,7 M (Meduim)
170 - 180                 19                                                    48,3 L (Large)
178 - 185                 20                                                    50,8 L (Large)
180 - 190                 21                                                    53,3 XL (XLarge)
185 - 195                22                                                     55,9 XL (XLarge)
190 - 200                23                                                     58,4 XXL (XLarge)
195 - 210                 24                                                      61 XXL (XLarge)
 
Ще одне важливе правило правильної посадки, правильного вибору і правильної їзди на велосипеді - правило № 1 для кожного велосипедиста.
Зверніть увагу як повинна стояти Ваша ступня на педалі при виборі велосипеда і регулюванню висоти сідла. Нога повинна бути випрямлена, а п'ята вільно діставати педаль.
 
 
При такому регулюванні вийде і правильне педалювання при їзді, яке мінімізує навантаження на колінні суглоби. Тиснути на педаль потрібно ... - подивіться як це робить спортсмен:
                                                                                                                                               
 
Все інше залежить від стану Вашого гаманця. Дивує тільки одне: наші ціни при нашій якості товару і зарплатах, а Вас не дивує?
 
 
 
 
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text