Будь-яка примха за ваші гроші

Кажуть, що відомий в Україні російськомовний вираз: - "Будь-яка примха за Ваші гроші" - народився у період існування СРСР у місті гумору і сміху - Одесі, на щорічних першоквітневих гуморинах. Є і другий, не менш поширений вираз невідомого походження: - "Якщо Вам потрібен слон - завтра він буде у Вас!". Обидва вирази доречно підходять до сучасного бізнесу і туристичного - особливо, адже туризм базується на вже наявних природних або створених рукою людини творіннях, які слід лише правильно представити сучасному допитливому виду - роду люди, Homo sapiens. При цьому більшість туристичних компаній запропонують Вам на вибір у повному сенсі слова будь-яку примху за Ваші гроші із зовсім несмішними і цілком реальними пропозиціями сучасного туристичного бізнесу. Для наочності - туристична компанія з міста Харків, що організовує подорожі не тільки в любу країну світу з візовою підтримкою, страхуванням і т.і. - але й по Україні - http://ulet-travel.com/country/ukraine/ з любого міста, проводячи при цьму гнучну цінову політику, тобто - будь-яка примха за Ваші гроші! 

Такий напрям надання комплексу туристичних послуг розвивають усе більше компаній України, орієнтуючись взагалі на закордонний ринок туристичних визначних пам'яток та послуг.
 
Та ж конкуренція на ринку послуг змушує і вітчизняного підприємця піднімати рівень туристичного сервісу. Цього літа стрімко помітно зросла активність розвитку курортної інфраструктури на не зовсім розвиненому курорті Чорного моря - Затока і будівництво нової набережної - тому приклад.

А славнозвісна Кирилівка вже розрослася за межі селища Степок.

Кириллівка

Але це тільки вершина айсбергу - головні починання все ж криються у розвитку сервісу, що доходить до дрібниць в обслуговуванні сучасного туриста і розвитку активного туризму. Відпочинок в місцях щодо незайманих природних територій, сплав по гірських річках, намети та зкстрим - набирають все більшої популярності і тут якраз бракує ось цього: - "Будь-яка примха за Ваші гроші"

Однак прогрес є і, за підсумками звітності центру розвитку туризму, туристичний сезон, що вже майже пройшов, показує зростання внутрішнього турпотоку за рахунок зусиль українських туроператорів, що розвивають кількість послуг та якість сервісу особливо на тлі літніх сумних подій з перевезень українських туристів у закордонних подорожах.

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text