Аксесуари ділового туриста

Діловий туризм відноситься до спеціальних видів туризму і займає чи не перше місце в світі по числу подорожів, за статистикою - до 100 млн. у рік. До типового ділового туристу відносяться перш за все чоловіки середнього віку у костюмі що ідеально сидить, при годиннику і в краватці, з портфелем і планшетом, з гордою поставою і спокійним кроком, що вселяє впевненість в навколишній світ. Імідж ділової людини створювався в діловому світі століттями і старовинна приказка "зустрічають по одягу, а проводжають по розуму" пішла в небуття. Діловими людьми не народжуються, це приходить з посадою, що дає хорошу високооплачувану роботу. Крім манери вміло підбирати елементи одягу, а для жінок і наявність відповідного макіяжу - манірні англійці давно стали приділяти увагу дрібним елементам, що створюють діловий імідж.

 

Що ж повинно "блищати":
 
Годинники.
 
Найдорожчий, важливий і той що створює престиж, аксесуар ділового туриста. Вони не повинні бути розкішними і химерними, без прикрас та каміння, непомітні але дорогі і функціональні. В арсеналі ділової людини може бути кілька варіантів годинників що відповідають критерію діяльності. Найпопулярніші в діловому світі - механіка на шкіряному ремінці класичної круглої форми. До витонченого жіночому зап'ястя підійдуть кварцєві годинники на витонченому браслеті.
 
Авторучка.
 
Не менш важливий аксесуар після годинника. Авторучка однозначно повинна бути з дорогих, що надає солідність і впевненість при підписанні документів. І незважаючи на відсутність в наш час гострої потреби у ній, вона частково замінює азіатські чотки, створюючи заспокоєння і складаючи думки в потрібну послідовність. Красива ручка підкреслює чоловічу красу м'язистих рук в повну протилежність жіночим тонким, доглянутим і крихким.
 
Портфель і сумка, гаманець і обкладинка на паспорт - однозначно зі шкіри. Причому першим вибирають портфель - і лише потім до нього підбирають інше. Найбільш якісні вироби - з телячої шкіри, фурнітура теж повинна бути відповідною діловому стилю.
 
Мобільний телефон.
 
Це просто необхідна повсякденна річ в аксесуарі ділового туриста. Телефон повинен бути зручним і функціональним, краще - в міцному корпусі з металу і підтверджувати вже створений імідж ділової людини. Мобільники в діамантах і з золота - це вже ознаки надмірності і всього лише розкоші.
 
Візитниця.
 
Необхідна річ. Візитниця в шкіряному чохлі створить враження серйозного і акуратного представника ділового світу, що викликає довіру.
 
Приладдя для куріння.
 
Незважаючи на боротьбу з курінням у всьому світі, красива і стильна запальничка у Вашій кишені може виявитися вельми до речі при ділових зустрічах. А солідний, подарунковий портсигар на робочому столі підкреслить Ваш авторитет в компанії і довгу історію служби в ній.
 
Ще один неодмінно потрібний аксесуар ділового туриста - невелика, кишенькова, але дуже красива, просто чудова, твір мистецтва - фляга для віскі! Вже привід дістати її завжди знайдеться як для заспокоєння так і для заключного етапу операції!
 

 

Всі перераховані аксесуари ділового туриста зовсім не обов'язково завжди мати при собі, але в наявності вони повинні бути!
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text