Про те чого не знають чоловіки

Про те чого не знають чоловіки і що вони ніколи не читають:
 
- це книги Дженніфер Л. Скотт із серії мадам Шик;
 
- де знаходиться улюблена перукарня і салон перманентного макіяжу своєї дружини;
 
- скільки все це коштує і якою красунею дружина буває на роботі;
 
- вміст жіночої сумочки і чому вона так цінується жінками!;
 
- скільки потрібно суконь, взуття та інших аксесуарів для життя на Землі!;
 
- де їхня дружина купляє улюблені і дуже класні українські коралі. І скільки їх треба?
 
 
 
 Адже вдома... Як це буває, говорив один маленький хлопчик Грицько, показуючи своєму другові розташування будинку де він живе: - "Тут кімната де я сплю і граю з братиками. Тут телевізор і тут спить тато. Це кухня - тут живе мама! .. "
 
 А що таке пудровий перманентний макіяж і татуаж брів, акварельний перманентний макіяж губ, заповнення міжреснічного простору ???
 
 І все ж марно існує думка що усі примхи жіночого макіяжу і манера поведінки народилися у Франції. Швидше у країнах Близького Сходу та в Україні. Будучи колискою сучасної цивілізації, Близький Схід зберігає в собі глибинну мудрість... як це правильно сказати про 120 тис. років існування... ніхто не скаже. Україна теж не плентала позаду навіть за останні 500 років.
 
Старое фото
 
 А зараз - тільки майстер перманентного макіяжу підсвідомо і після тривалого навчання зробить те, чого навчила його тисячолітня історія розвитку гомо сапієнс.
 
 На території України проживали різні племена, язичники. Як кажуть деякі джерела - макіяж зародився від шаманів, які роблять собі розмальовку обличчя і тіла під час ритуальних танців. Навпаки, є альтернативна думка, що все ж макіяж шаманів не має нічого спільного з існуванням жіночого того про що не знають чоловіки. Швидше на невільничих ринках жінкам, щоб вигідно продати, наводили макіяж обличчя і тіла. А невільницькі ринки історія України пам'ятає по Тмутаракані, ринків османської Кафи і грецької Ольвії. Європейці лише підхопили і розвинули ідею і то, ще не до кінця досі.
 
 Все це всього лише історія, яка творилася дуже повільно. Сьогодні інший і дуже швидкоплинний час, а жіноча краса залишається як завжди на першому місці. Тільки через неї починалися війни і гинули мільйони. Може так і зараз - через українських красунь?

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text