Просування на youtube

Років п'ять тому інтернет ряснів рекламою: "Створи свій сайт за 5 хвилин", і багато хто це робили. Але усвідомлення скоєного і витраченого даремно часу приходило пізніше.
 
 Конкуренція ...
 
 У 2005 році з'явилося щось нове в наповненні контенту - Ютуб. Знімати на камеру виявилося простіше ніж написати цікавий матеріал, забезпечити його фотографією і не наробити орфографічних помилок.
 
 Технології, смартфони, стрімкі камери, блогери, канал в YouTube, телевізор Смарт - все це досягнення людства за останні 10-15 років в області IT технологій і не з останньою метою - заробити. Конкуренція і граблі залишилися ті ж - для того щоб заробити на своєму матеріалі, потрібні перегляди, youtube передплатники та контент !!!
 
 Виявилося що недостатньо просто зняти і викласти, треба створити блог, напрацювати передплатників і зовсім не відразу Гугл приклеїть Вам рекламу, яку переглянуть відвідувачі і Ви отримаєте перші кілька центів. Причому якщо Ви будете розкручуватися повільно, ну недостатньо швидко в порівнянні з блогами подібної тематики, будете пасти задніх як і при розкручуванні сайту! При цьому роботи Гугл і Яндекс, які оцінюють і видають у пошуку Ваш відеоблог, постійно удосконалюються далеко не на Вашу користь і не викривають всіх аспектів швидкої і ефективної розкрутки.
 
  Що робити?
 
 Найстарішим і найефективнішим способом просування на youtube або сторінки в Інстаграм залишилися всі ті ж білі методи розкрутки:
 
  - контент повинен приносити відвідувачам максимум користі, навіть якщо це для "просто подивитися";
 
- обов'язкове правило - унікальний текст і відео;
 
- монотонна сталість в публікаціях за часом виходу (раз в три дні, кожен день в певний час, раз в тиждень і т.д.)
 
 Як удосконалюються роботи?
 
 - років п'ять по тому ще були популярні часто повторювані слова в тексті;
 
- останні років п'ять були популярні і допомагали у видачі словосполучення співзвучні з Title. Навіть прораховувалося їх кількість на 1000 знаків;
 
- сьогодні Title грає ту ж головну роль - але трохи по іншому дивляться на словосполучення роботи: якщо в матеріалі є словосполучення "просування на ютуб" то роботи будуть знати що в статті, відеоматеріалі будуть зустрічатися слова і пропозиції:
 
- методи розкрутки;
 
- сайт, відеоблог, Гугл, Яндекс, Ютуб, Інстаграм і ніяк "купання в Чорному морі"
 
 А далі вони усе прорахують за тільки їм відомим алгоритмом.
 
  Білі просування на ютуб спрямовані до довгострокової перспективи створення ідеального каналу з точки зору роботів Гугл і Яндекс і гарантують планомірний процес без ризиків, але часто дуже повільний.
 
 Є ще сірі та чорні методи розкрутки каналу, що створюють можливість потрапити під фільтри пошукових систем - ними іноді користуються, і практично всі новостворювані канали та сайти. Чому? Всі хочуть потрапити на першу сторінку у видачі і перш за все цьому сприяє кількість передплатників або відвідувачів. 

Продвижение на youtube

Зловживати звичайно не варто, але спробувати ... У будь-якому випадку у Вас повинен бути якісний і корисний контент - інакше, викинуті на вітер фінанси!

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text