Що виділяє банкетну залу ресторану

Останні роки в Україні, особливо це стало помітно після отримання безвізу, ресторанний бізнес просунувся як структура що надає послуги місцевим мешканцям. Ще б ця пандемія відійшла...

А знаєте чому по всій Європі місцеве населення завжди відпочиває вечорами у своєму ресторані, кафе, а частіше – у барі? На те є кілька причин, яких у нас, в Україні, немає:

- у південних країнах Європи виробляється дуже багато натурального вина, сухого, яке місцеве населення вживає щодня і багато завжди, не впиваючись як це буває... Це просто смачний продукт харчування ... для них. Ми поїздили, надивилися і теж вчимося підвищувати культуру вживання спиртових напоїв;

- не завжди в європейських країнах йде таке інтенсивне перемішування та переміщення народів як це було у нас, на території України. Спробуйте відродити приватну власність на землю та заводи, колишні хутори та скупчене проживання родичів в одному селі! Вже тридцять років б'ємося, а там – кілька століть безтурботного процвітання!;

- пенсіонери більш забезпечені ніж наші, є категорії людей котрі мають спадок - та у них просто не болить голова: -" За що купити завтра шматок хліба!"

І тому уся Європа живе безтурботно, відпочиваючи в місцевих кафе та барах щодня. Долучаються до цього ще й численні туристи. Все разом рухає ресторанний бізнес громадського харчування та підвищує його якісну складову. У нас все це і туризм – у початковій стадії.

 До речі - про якісну складову та якісне ресторанне і кулінарне мистецтво в Україні:

- просто заходите на  сайт з відгуками https://cake.expert і шукаєте свій майбутній улюблений ресторан, або кав'ярню, чи замовляєте тістечка додому!

Ресторан звичайно, значно відрізняється від бару чи кафе і насамперед: розмірами приміщень, наявністю додаткового банкетного залу або навіть кількох залів. Ресторан має високі стелі, що вселяють велич своїм відвідувачам. Не забуваємо, що високі стелі в архітектурі ресторану приховують та притушують сторонні голоси, тому сусідні столики не заважають один одному в своєму спілкуванні. Наявність зайвого обсягу свіжого повітря не дозволяє занадто рано втратити орієнтацію у відвідувача що напідпитку. І нарешті - наші ресторани стали пропонувати їжу гідну кулінарного мистецтва.

До сказаного - зауважте: сьогодні ніхто не робить весілля вдома - тільки ресторан; день народження - ресторан, кафе. Корпоратив, туристи, семінари, з'їзди, студенти, вихідні дні – ресторанний бізнес в Україні стає затребуваним і найбільш помітно це в мегаполісах туризму.

 Спробуйте сьогодні знайти вільний банкетний зал на дату - приміщення замовлені на місяці вперед. Пандемія трохи підкосила, але затребуваність повертається.

Банкетный зал

Будівля, що окремо стоїть, великі вікна, високі стелі і наявність танцполу з місцем для естради - неперевершений банкетний зал!

Банкетный зал

У таких залах урочистості відбуваються на одному подиху... Банкетний зал повинен вселяти впевненість та твердість характеру відвідувачеві. Тут на допомогу йде й інтер'єр: важкі штори на великих світлих вікнах та білизна – символ чистоти та свіжості. Підлога - немає нічого кращого за дубовий паркет і освітлення - люстри. Ну не світлодіодні ж ліхтарики!

А у вашому районі мешкання є справжня банкетна зала?

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text