Що нам відомо про НЛО?

Що ми знаємо про НЛО? Згідно Вікіпедії - це: "спостережуваний об'єкт, що нагадує літальний апарат, приналежність якого не визначена земними спостерігачами. " Все інше що нам відомо, зводиться до відомостей одержуваних із засобів масової інформації, що доводять до нашої свідомості не завжди факти, але завжди те що ми повинні бачити і чути за чиїм то велінням.
 
З часу перших публікацій у 60-ті роки минулого століття про НЛО, вся інформація про спостереження невпізнаних, що рухаються в повітрі, об'єктів націлена не на пояснення явища як такого, не на пошуки наукового обґрунтування - майже завжди невпізнаним літаючим об'єктам присвоюється позаземне походження. Причому в більшості випадків невпізнані об'єкти представлені дуже великих розмірів і їх можна порівняти з відомими Земними літальними пристроями. Статистика говорить що до 90% всіх свідоцтв про невпізнані літаючі об'кти пояснюється Земними природними явищами, решта нез'ясовані.

 

Крім версії про візити на Землю інопланетних цивілізацій в середовищі уфологів є версія появи Невпізнаних літаючих об'єктів як наслідок діяльності Земних, невідомих сучасній науці цивілізацій, цілком можливо з паралельних світів або з іншого часу. У світлі останніх досліджень з допомогою адронного коллайзена останнє проступає реальністю.

 

Як би там не було - так було і на цей раз, тільки бачення того що відбувається, сталося не відразу. Всьому причиною став фотознімок з незвичайною перешкодою, зроблений під час подорожі в с. Райгород Черкаської обл.
 
Був січень місяць, снігу лежало пристойно - см 30, світило яскраве сонце, мороз був більше 10гр.С. Ми йшли вдвох на полуденну електричку Знам'янка - Цвіткове. Дорога з села до зупинки електрички на залізниці пролягає по чистому полю, злегка йде на підйом, йти далеко - майже 2 км. Метою фото було перевірити - чи зможемо ми зберегти номерні знаки зустрічного авто з відстані в ~ 100м. Розглядаючи фото звернули увагу на перешкоду, подумалося що це таки перешкода. Але відразу ж виникли питання:
 
- Чому не через весь знімок, а як би з поверхні Землі, та ще не з самою поверхні, а вже в "русі";
 
-Чому серед сотень знімків на фотокамеру смартфона Нокіа 2700 класик подібних перешкод не було;
 
-Чому в верхній частині знімка явно простежується предмет.
 
Припущення перешкоди відпало відразу з кількох причин: перешкода повинна йти через весь екран і не мати в верхній частині явного фото тіла, ймовірність самої перешкоди мала, через перешкоду не просвічувала б місцевість - виходить що перешкода йшла швидко, швидше ніж працює затвор фотокамери. Якщо це незвідана комаха - то чому строго прямолінійний рух? У цій місцевості також можливі перешкоди від радіоактивних речовин - але ізотопи теж рухаються хаотично.
 
На наступний день ми вже приїхали в Райгород зі Сміли і знову йшли по цій же дорозі. Зупинилися і вивчили місце фото, прикинули відстані і підрахували швидкість руху предмета на фото. Вийшло таке:
 
Орієнтовна висота зафіксованого руху НЛО - 8 -12м, досить грубо, але це так. Припустивши що час спрацьовування затвора фотокамери в таку снігову, сліпуче сонячну погоду 1/500 - 1 / 1000сек маємо просту пропорцію і швидкість руху НЛО. Увага!
 
при 1/500: 4000м / СЕК - 6000м / СЕК або при 1/1000: 8000м / СЕК-10000м / СЕК
 
Тепер подивимося що таке перша космічна швидкість:

Питання є? У нас - ні! Невпізнаний літаючий об'єкт, відображений фотокамерою мобільного телефону Нокіа 2700 рухався зі швидкістю порівнянною з першою космічною швидкістю, потрібною для відриву від поверхні Землі і виходу в космічний простір. Все це дуже приблизно - але ж - факт!
Зафіксований на фото рухомий предмет відноситься до "твердих" стержнеобразних НЛО які, за класифікацією уфологів, бувають завдовжки від декількох см до декількох метрів - що також збігається з нашим знімком. Нарешті - саме фото:

Знімок публікується вперше. Знімок продається разом з телефоном, дорого!

 

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text