Сучасні будматеріали

Про те що в Україні дачний туризм розвинений непомірно, на відміну від інших цивілізованих країн, говориться багато і правильно. І якщо всього 30 років тому простому українцеві дозволялося мати будиночок на дачі розміром 2х2метри, від зараз обмеженням може служити тільки власний бюджет та податки на нерухомість. Але зараз не про бюджет - про будматеріали, що було "тоді" 30 років тому і що сьогодні. Розглянемо на прикладі сучасних будматеріалів та подивимося тенденції розвитку:
 
- фундаменти так і залишилися традиційно для України кам'яні або бетонні. Сопи давно пішли в небуття;
 
- стіни: цегла, шлакоблок і піноблоки, глиняний саман - як і раніше, але додалися сучасні матеріали для стін з пористого бетону з підвищеною теплозвукоізоляцією і більш якісного виготовлення; 
 
- перекриття залишилися на тому ж рівні - ж / б плити або дерев'яні балки;
 
Що ж змінилося?
 
 Обов'язковими постали засоби пожежної безпеки та охорони з електронними приладами, котрі ретельно можливо інтернет-крамнички "Охранка".
  Багато нового з'явилося в покрівельних матеріалах - вони придбали більш тривалі терміни експлуатації. Збільшилося найменування пропозицій. При цьому керамічна і цементно-піщана черепиці, необгрунтовано забуті за роки радянської влади через відсутність технологій їх виробництва в промислових масштабах, знову набувають чинності. І не тільки через довговічність - забарвлення покрівлі та екологічність не є останні у популярності найдавнішого покрівельного матеріалу.
 
Черепица глиняная
 
 Металева покрівля застосовувалася в усі віки і виготовлялася з міді, кованих листів заліза, або фальцева з фарбованої жерсті. Сьогодні пропонуються покрівлі металеві зі спеціальним полімерним покриттям, що збільшує терміни служби покрівлі до більш ніж 50 років: металочерепиця, фальцева покрівля, металопрокат листовий і новинка покрівельної індустрії - композитна черепиця.
 
 Всім відомий руберойд, який інколи потрібно було латати після кожної зливи з градом, придбав нову полімерну основу і 5-мм шар бітумного напилення ( "той" руберойд мав просту паперову основу!). І тепер він - євроруберойд і буває для підстилаючого та верхнього шару.
 
 Змінився за 30 років сам підхід до пристрою покрівлі. Багато уваги приділено матеріалам для гарного водовідведення, надійного захисту карнизів та стріхи. З огляду на всю важливість правильного рішення покрівельного питання при будівництві дачного будиночка, зверніться в будматеріали по консультацію від фахівців. Вони розвіють Ваші сумніви - вибір дійсно великий!
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text