Зимовий відпочинок у Карпатах

На фото: горнолыжный курорт Драгобат

Незважаючи на те що літній відпочинок у Карпатах має стійку популярність, перш за все пов'язану з наявністю великої кількості історичних пам'яток архітектури та краси Карпатських полонин, зимовий відпочинок у Карпатах нарощує темпи популярності з року в рік. Гори завжди ваблять людську уяву своєю красою і неповторністю пейзажів, чистим гірським повітрям і засніженими непереборними верхівками. Недарма Володимир Висоцький співав: - "Внизу не встретишь, как не стремись, за всю свою счастливую жизнь десятой доли таких красот и чудес". Українські Карпати відносно невисокі гори і в літній час їх верхівки не вкриті снігом, лише в улоговинах найвищої гори Говерла, ви можете зустріти  льодовик що зберігся на літо. 

Відпочинок на бальнеологічних курортах Карпат завжди був популярним серед українців, причому відпочинок в східниці - курорті що стрімко розвивається з 1976 року і має бути національним рекреаційним центром Прикарпаття - перевершить усі Ваші сподівання.

 

Новий вид відпочинку - екологічний або зелений туризм, що передбачає відпочинок у сільській місцевості, так само отримав розвиток і в зимовий час. Сприяє цьому наявність розвиненого малого бізнесу, що надає послуги приватного сектора. Практично в кожному селищі ви без проблем знайдете житло з усіма благами цивілізації як для міського зніженого туриста. А специфіка місцевого говору, що поєднує українську мову з польською, румунською і чеською -  та надзвичайний смак сільської української національної кухні - надають зимовому відпочинку в Карпатах особливий шарм і колорит. Неабияку зацікавленість туристів викликають часи новорічних свят, коли відпочиваючі в Карпатах можуть на власні очі спостерігати і приймати упасть в  урочистостях . Останні роки отримав інтенсивний поштовх у розвитку гірськолижний відпочинок в Карпатах. Сприяє розвитку цього виду туризму близькість до європейських кордонів і відносно дешевша вартість відпочинку на українських гірськолижних курортах у порівнянні з європейськими цінами. Таким курортом є насамперед сучасний гірськолижний приватний курорт " Буковель ", заснований в 2001 р. . Більш прийнятні умови проживання та відпочинку для вітчизняного туриста, не збалованого високими заробітками, мають гірськолижні курорти існуючі ще з радянської епохи в районі міста Яремче - до речі, по дорозі на Буковель - це гірськолижні курорти в Яблуниці та Ворохті і трохи далі по дорозі з Яремче на Рахів - гірськолижний комплекс в долині Драгобат . Поряд з перерахованими місцями відпочинку в Карпатах є найбагатолюдніший і найбільш популярний , може через наявність гарного сполучення або широкої популярності ще в радянські часи, що надає відмінний відпочинок в зимових Карпатах - гірськолижний курорт Славське. Враховуючи гостинність сільського населення, постійно розвиваючого послуги проживання в приватному секторі, самобутність і колорит української національної культури - зимовий відпочинок в Українських Карпатах набуває все більшого поширення не тільки на Україні, а й за її межами.

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text