Бренд Xiaomi

На сьогодні ми не зустрінемо жодного туриста без смартфона, екшен камери або іншої потібної або популярної річі сучасного бізнесу для туризму і розваг. Ось і мені ще влітку подарували непоказний за показниками, відносно недорогий смартфон Xiaomi Redmi 4A 2 / 16GB. Ціна у магазині - 2999грн., плюс чохол, наклейка захисного скла і ще деякі дрібниці - всього близько 3400грн.

Смартфон Нокиа 6220 

Після моєї "вічної" Нокіа 6220 - це небо і земля, хоча мені, більш ніж якісний зв'язок, і вимог то більше не було, проте:
 
- смартфон порівняно дуже швидко працює в інтернеті, легко підключаючись до домашньої мережі;
 
- відмінний звук і зручне його регулювання прямо на корпусі, "під рукою";
 
- трохи незвичайний більший розмір, але через малу товщини відмінно сидить в руці;
 
- добре що є невелика рамка навколо екрану, інакше, і так буває часто, легкий, необережний дотик до краю екрану вносить небажане спрацьовування сенсорів;
 
- тепер не потрібно зайвий раз заглядати в пошту, фейсбук і інші сервіси - на смартфон приходять повідомлення та можливий їх перегляд. Власне у мене з'явився невеликий планшет, який тягне усі фільми і телепрограми з домашньої мережі при роутері

Роутер TP-LINK.

- якщо не дивитися фільми, а використовувати інші функції при середньостатистичному завантаженні, то однієї зарядки батареї вистачає на 2-3 дні. Повний заряд від прикладеної зарядки - близько 2-х годин;
 
- на вулиці легко приймає 3G, можна дивитися навіть фільми, але дещо дорогувато;
 
- одне з найприємніших: відмінна основна камера на 13МП і фронтальна -5МП, фото швидко завантажуються, можна робити поспіль знімки майже як на екшен камерах - дуже зручно, знімки якісні навіть без спалаху при слабкому освітленні. Автоматичне фокусування і витримка - це просто чудово!

Вишни  Созрели вишни шпанка

Так у мене з'явився ноутбук з екраном 5 "і безліччю функцій які я навряд чи поки буду використовувати. Погано що немає інструкції - власне - яка інструкція для комп'ютера? Для тих хто активно використовує і закачує всілякі додатки для смартфонів - краще брати більш 4 ГБ оперативної пам'яті.
 
Тепер про компанію Xiaomi - з новим придбанням з'явилося інше ставлення до китайської промисловості. Багато з нас знають масу речів що випускає ця китайська компанія і напевно не все:
 
- смартфони - в Україні Xiaomi - популярний, недорогий бренд який можна придбати в будь-якому магазині роздрібного продажу мобільних телефонів;
 
- екшен камери - також зустрічаються в продажу в Україні;
 
- гіроскутери;
 
- камери відеоспостереження;
 
- інструменти для електронників;
 
- роутери;
 
- навушники;
 
- одяг;
 
- світильники;
 
- тонометри;
 
- рюкзаки туристичні;
 
- дроти;
 
- телевізійні приставки;
 
- ноутбуки;
 
- планшети;
 
- зовнішні аккамулятори;
 
- фітнес-трекери;
 
- освіжувачі повітря;
 
- телекомунікаційне обладнання для 45 з 50 провідних світових операторів зв'язку;
 
- квадрокоптери тощо.
 
Не всі перераховані товари розроблені компанією Сяомі- більшість є результатом спільної діяльності або просто використання логотипу ракрученного бренду Сяомі - тобто отримання прибутку будь-якою ціною! Але починала компанія у 2010р. з вдалої Android-прошивки MIUI і простого маркетингового ходу - попередніх продажів першого смартфона з уже встановленим MIUI, розкрученого вмілою рекламною компанією на величезному китайському споживчому ринку. Перший смартфон не був вироблений Сяомі - його було тільки розроблено і рекламовано, а виготовлено на замовлення величезною партією що була вже проплачена покупцями - гарантована покупка дозволяла прийняти помірну ціну без ринкових ризиків - звідси і перший фінансовий успіх!
 
На сьогодні головний засновник компанії Xiaomi - Лей Цзюнь - займає 23 місце в рейтингу найбагатших людей в світі за версією журналу Forbes, а компанія з товарообігом в 20млд. дол. - п'яте місце серед виробників смартфонів - при чисельності співробітників більше 8 тис. і виробничими потужностями в Китаї, Малайзії, Сінгапурі, Бразилії, Індії.

, Samsung,  LG, , Huawei

І це при тому, що компанія була зареєстрована лише у квітні 2010р.!

 

 

 

Добавить в Twitter

Відгуки

Зображення користувача Виталий Григорьев.

бренд дійсно надійний.небуло яких-то недоліків.тільки через замикання батарея вийшла з ладу,але то не провина виробника.вдалося новий аккумулятор Xiaomi Redmi Note 2 купити тут https://gmart.ua/battery-xiaomi-redmi-note-2-bm45-original-kupit.так що мій улюблений телефончик знову працює.мабудь до чергового такого перепаду в електромережі.сумне в нас електропостачання.

Додати відгук

Plain text