Одеса - найдорожче місто України

Регион: 
Одеська обл.
Населенный пункт: 
Одесса
Портал Numbeo склав рейтинг найдорожчих міст у світі для проживання, і серед українських мегаполісів Одеса стала лідером за дорожнечею. Проте в загальному рейтингу найдорожчих міст світу Одеса виявилася тільки на 454-ій позиції, а Київ розташувався на 458-му місці. Також у рейтинг потрапили ще три українських міста.
 
Одесса. Памятник жене моряка
Дніпро знаходиться на 472-му місці, Суми на 473-му місці, а Львів – на 475-ій позиції. Лідером світового рейтингу виявився Гамільтон – адміністративний центр Бермудських островів. Далі в рейтингу один за іншим ідуть швейцарські міста – Цюріх, Базель і Женева. Нью-Йорк, який багато років вважався найдорожчим містом світу, на цей раз посів лише 16-шу позицію в рейтингу. Як зазначили експерти, при складанні списку найдорожчих міст вони брали до уваги ціни на одяг, продукти харчування, різні послуги, а також вартість оренди житла.
 
Раніше був складений рейтинг найбільш безпечних міст Європи, і Київ посів у ньому останнє місце. Співробітники однієї з консалтингових компаній при цьому зазначили, що останнє місце в рейтингу Київ посів із-за нестабільної політичної ситуації та військових дій в країні.
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text