Аксесуари до велосипеду

Сучасний велоспорт увірвався в туристичний світ України, принісши вихор нововведень, нових назв і незрозумілого призначення аксесуарів до велосипеду. Новачкові з цим розібратися часом досить складно. І все ж спробуємо.
 
Найважливіше і перше придбання яке Ви зробите після купівлі велосипеду - велошлем. Про його призначення всім зрозуміло з півслова. Є й інші аксесуари до велосипеду без яких відправлятися в похід на кілька днів, або навіть на день не можна. До них ми б віднесли в обов'язковому порядку медичну аптечку, велофари і задню мигалку, велоочки, дзвінок, велофляги або іншу посудину з водою, розташовану так щоб вона знаходилася "під рукою", сумку з інструментом і ремонтним набором на випадок проколу шини і ще - велонасос!

 

Для активних любителів велосипедів, для тих хто "любить" свого двоколісного друга є чимало аксесуарів також цілком потрібних, але вже з розряду "крутих наворотів", а для тих хто любить кататися постійно і ходить в далекі походи - це просто необхідні прилади. До них можна віднести дзеркало заднього виду, велокомп'ютер та датчик каденса, пульсометр. Рюкзаки та підсідельні сумки - це на любителя, хоча вони дуже зручні своїм призначенням саме для велобайку.
 
Про велокомп'ютер та пульсометр хочеться сказати окремо. Вони потрібні для збереження Вашого здоров'я, особливо допоможуть у виборі оптимального навантаження, швидкості обертання педалей і збережуть Ваші колінні суглоби.

Є ще цікаві речі з розряду аксесуарів для велосипеда і не тільки - які часто використовують на змаганнях, ралі, при поїздці по цікавих місцях - це екшн-камери, величезний вибір яких є зараз у продажу. Такі спеціальні відеокамери призначені для зйомок в екстремальних умовах і не підведуть на зйомці при високій швидкості руху, при стрибках і ненормальних погодних умовах, витримають перепади температур - словом будуть готові в будь-який зручний для Вас час провести зйомку і залишити пам'ять на довгі роки. А якщо Ви вирушаєте в сімейний велопохід або з групою - то така екшн-камера буде просто необхідна, адже звичайна відеокамера не в змозі впоратися з екстремальними умовами. Більшість моделей таких камер обладнані спеціальними кріпленнями що дуже зручно і практично.

У цей, наче вчора почався століття, час летить настільки стрімко і швидко, що зараз ніхто не скаже які нововведення електроніки і не тільки, готують нам світові гіганти велоїндустрії і що нас чекає в найближчі роки.

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text