Двохпідвісний велосипед

Зростання популярності гірського велосипеда пов'язане не тільки з повсякденною потребою людини, а й із зростаючими напрямками розвитку сучасного туризму, новими технологіями та видами спорту. У попередній статті ми розглянули питання вибору велосипеда, зараз зупинимося на незвичайних байках для спорту та подолання складних перешкод. Купити сьогодні двохпідвісний велосипед не складає проблем. Ці велосипеди мають подвійну амортизацію як передньої вилки так і заднього колеса, що не слід плутати з амортизацією підсідельного штиря для шосейних велосипедів. Так звані "двохпідвіси" відносяться до гірських байків і забезпечуються міцною рамою, надійними гальмами і обвісом світових брендів категорій для складних видів спорту. Якщо це shimano - то як мінімум в комплектації Deore.

Відрізнити двохпідвісний велосипед зовсім просто - він має поряд з передньою амортизаційною вилкою розрізану підсідельну трубу і вставлений пружинний або пружинно - масляний амортизатор для амортизації заднього приводу. Двохпідвісні велосипеди мають вагу що перевищує середній показник, і доходить до 25 кг - за рахунок посиленої рами і складного навісного обладнання. З метою полегшення ваги на цих байках ніколи не встановлюється освітлення і багажники, грязевики - укорочені. Колеса - на 24 "або 26", хід підвіски - до 200мм, широкі покришки - до 3 "з агресивним протектором для кращого зчеплення з ґрунтом, керма з широким розмахом - до 800мм і на короткому виносі - для кращого контролю керованості. Велосипедисти мають відповідну екіпіровку з усіма видами захисту від падінь в екстремальних ситуаціях.
 
Використовуються двохпідвісні велосипеди в основному для екстремальних видів спорту таких як:
 
- Фрірайд - їзда по пересіченій місцевості і штучним перешкодам з підйомами в десятки метрів, крутими спусками і стрибками на високій швидкості.

- Крос - кантрі - гонки з затяжними підйомами на пересіченій місцевості, швидкісними ділянками на трасах довжиною 2-5 км по кілька кол- траси шорт - трек. Крос-кантрі є найпопулярнішим видом велоспорту через низьку травматичность.

- Дерт - трюковий вид спорту що передбачає стрибки на серії трамплінів спеціально побудованих для цього виду спорту. Велосипеди використовуються як спеціально обладнані гірські або BMX.

У кожному разі набуваючи двохподвісний велосипед собі або своїй дитині, підлітку, слід розуміти з якою метою і для чого він набувається!

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text