Італія відпочинок 2020

Коронавірус приніс для всього населення планети незвичну і малозрозумілу ситуацію. Особливо це чітко видно по настроях і діям урядів, що втратили доходи від туризму. Адже не секрет що туризм приносив левову частку податкових надходжень в казну, не вимагаючи істотних капітальних вкладень. Туризм - все просто. Особливо це було помітно у Європі. Тепер же в новій ситуації усі не тільки "занепокоєнї", усі в шоці і помітно не знають що робити. Економіки країн настільки популярної серед туристів Єврозони просто звалилися. Уявіть самі які були доходи від туризму - тільки Італія, яка входить у десятку топ-країн світу за відвідуваністю туристами, отримала у 2018 році доходів від туризму 51 602 000 000 дол. США !!! Для порівняння - Внутрішній Валовий Продукт України в 2018 році склав 130 800 000 000 USD ??? Тепер нам стає ясно що уряди таких країн докладуть усіх зусиль для відновлення туризму і безпеки туриста.
 
 Українці, після введення безвіза, теж долучилися до міжнародного паломництва. У 2018 році, за неповними даними, закордон відвідало понад 3,5 млн туристів з України, вибравши найбільш популярними Єгипет, Туреччину, Італію та Іспанію. Італія першою з країн Єврозони прийняла на себе удар пандемії коронавирусу і поступово з ним справляється, вводячи істотні послаблення - з 18 травня відкриває бари, ресторани, перукарні та салони краси по всій країні. В Україні карантинні заходи також послаблені. Якщо ускладнень не буде і друга хвиля захворювань не накриє людство з більшою силою, а це стане відомо буквально через місяць, літній сезон хоч і буде провалений, але не настільки щоб не поїхати поніжитися на кращих сонячних пляжах Італії. З огляду на особливості перебування в громадському транспорті, більшість туристів будуть користуватися послугами таксі. Зверніть увагу - автомобілі переобладнуються в зв'язку з новими санітарними нормами, трансфер набуває інший зміст і нові напрямки, пристосовуючись до туристичних реалій:
 
- трансфер будь-яких масштабів;
 
- доставки пасажирів в готель чи будь-яке місто Італії;
 
- трансфер по популярних туристичних маршрутах міського пізнавального туризму;
 
- екскурсії та консьєрж-сервіс.
 
 Це неповний перелік послуг, попит на які зросте в рази у розпал туристичного сезону. Які нові напрямки діяльності компаній, що надають послуги перевезення будуть народжуватися у це складний кризове літо - питання часу і попиту. Нам же залишається констатувати факт проходження Італією піку захворювання на коронавірус, нові методи роботи закладів громадського харчування, зміни в роботі популярних місць відпочинку з дотриманням дистанційних та санітарно-гігієнічних нових норм безпеки. Очевидно що коронавірус - надовго і нам належить з цим жити. І непросто жити, а повноцінно, спілкуючись на безпечно допустимій відстані.

Ресторани виглядають ось так:

 

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text