Усі принади безвізу!

На січень 2019 р. міжнародною компанією Henley & Partners підведені підсумки 2018 року по рейтингу міжнародних паспортів, де з 200 розглянутих Україна зайняла 41 місце. Згідно з опублікованими даними, громадяни України можуть у безвізовому режимі, при наявності біометричного паспорта, відвідати 128 країн світу - це на 14 країн більше ніж один рік тому. За цей період безвіз для українців відкрився в ОАЕ, Катар, Перу, Уругвай і невеликі острівні країни про які ми навіть не чули. Однак не все так райдужно - є цілий перелік держав при подорожі до яких треба оформляти візу і це буває не так просто. І не тільки віза - треба уважно переглянути поради в компанії Мандрівочка на сайті mandrivochka.com.ua  - від тих хто вже не вперше мандрує Європою, Кіпром та Єгиптом. Маються складнощі з мовою, перельотом, переліком речей у багажу, поведінкою у посольствах, незрозумілі простому громадянину консульські тонкощі - все це може позбавити Вас бажаної подорожі. При всій складності і цілій стопці вже готових документів, є країни, отримати в які візу вкрай складно. Це країни з високими рейтингами життя, гідною роботою і високими соціальними стандартами. До таких відносяться - США, Канада, Австралія, Великобританія та інші, але також затребувані - Японія, Тайвань. Як оформити візу в Канаду, США, а якщо ще й для великої туристичної групи (?) - тоді простіше звернутися в компанію з багаторічним досвідом.
 
І все ж безвіз - це непогано для українців. Практично вся Європа у наших ніг і більшість молоді вже скуштували усі принади безвізу, відвідуючи просто на вихідні дні країни і міста Європи що полюбилися:
 
-Австрія
-Бельгія
-Болгарія
-Угорщина
-Німеччина
-Греція
-Данія
-Іспанія
-Швеція
-Італія
-Кіпр
-Латвія
-Литва
-Люксембург
-Мальта
-Нідерланди
-Польща
-Естонія
-Португалія
-Румунія
-Словакія
-Словенія
-Фінляндія
-Франція
-Хорватія
-Чехія.
 Перераховані країни можна відвідати на термін до 90 днів один раз за останні 180 діб при наявності українського біометричного паспорту. Європу відвідувати найпростіше - вона тут, ближнє зарубіжжя. Є й деякі тонкощі, а експерти та вже досвідчені мандрівники рекомендують мати при собі додатково український паспорт, закордонний паспорт.
 Усі принади безвізу трохи складніші з іншими країнами з 128 відкритих для відвідування українцями. Маються такі тонкощі, про які Ви можете дізнатися тільки після спілкування все з тими ж менеджерами провідних компаній, для яких знати їх - просто робота. Ось деякі:
 
- є країни з отриманням віз в аеропорту;
- для відвідування деяких можливе отримання електронних віз без відвідування посольства;
- якщо у Вас немає біометричного паспорта, то в країни Шенгенської зони потрібна віза;
- при плануванні багаторазового виїзду і в'їзду в країни Шенгенської зони потрібна багаторазова віза, т.зв. мультивіза;
- є обмеження від 24 до 144 годин перебування при транзитному відвідуванні деяких країн (транспортні пересадки);
- є країни небезпечні для самостійних подорожей;
- бувають і закриті країни.
 
І все ж усі принади безвізу по Європі, відкритого з 11 червня 2017 р. вже відчуті багатьма українськими мандрівниками, причому неодноразовим відвідуванням ближнього зарубіжжя - всього 33 млн мандрів! Статистично безвізовим режимом скористалися на початок 2019 роки 2 млн. громадян України, отримали біометричні паспорти більш 10млн. українців:
 

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text