Відпочинок в Італії

Набридло і приїлося Чорне море і український сервіс - безвіз в дії, одна з бажаних для відвідування країн Європи - Італія. Країна розташована на північному узберіжжі Середземного моря і повністю займає Апенінський півострів, котрий недвозначно нагадує жіночий чобіт. З півночі Італію займають складчасті гірські масиви південних Альп, а вся інша територія покрита Апенінськими горами і найбільшою полониною під назвою Паданська долина, розташованою між Альпами і Апенінами. Словом - Італія гірська країна, а гори, як відомо, вносять незвичайну красу в навколишній ландшафт. Це в чималому ступені приваблює туристів з усього світу і нас, українців, теж, не дивлячись на те що гори у нас є - це Карпати, але без моря і субтропіків - все залишилося у Криму. Тому їдемо на відпочинок до Італії - сприяє цьому і м'який середземноморський клімат - субтропічний більшою мірою завдяки Альпам, що прикривають країну від північних вітрів.

 Подорожі до Италії пропонують майже усі турагенції України.  Зверніть увагу на карту країни. Уся вона омивається Середземним морем за винятком півночі - пляжного відпочинку більш ніж достатньо, природньо що і ціни на пляжний відпочинок цілком прийнятні. І не тільки пляжний туризм. Аналізуємо що пропонує київська турагенція Voyage Travel на http://voyage-travel.com.ua/avtobusnye-tury-po-evrope-s-kieva/ - більшість екскурсійних автобусних турів по Європі проходять по містах Італії
 
 Збираючись на відпочинок в Італії зауважте, що маються деякі відмінності у погоді і самому кліматі в залежності від місцевості:
 
 - з північного сходу країну омиває Адріатичне море з температурами води кінця літа 24-26 °С та 7-13 °С у лютому. Літо посушливе і вітряне, пляжний сезон з травня по кінець жовтня, тут найширші піщані пляжі;

- південний схід омивається водами Тіренського моря - тут найбільша кількість сонячних днів в році як для всієї Італії, пляжний сезон триває з травня по листопад, температура води у липні-серпні - 25-26°С. В цілому температура повітря Тіренського узберіжжя на 1-2°С вище східного Адріатичного. На температуру впливає відкритість південним вітрам, а також захист з північного сходу близьким гірським хребтом. Апеніни тут обривисті і місцями підбираються до самого узберіжжя. Це край крутих берегів, підводних скель і гротів - рай для любителів дайвінгу.

 

- є ще відмінні пляжі вздовж Лігурійського моря на північно-заході Італії в околицях Генуї. Тут розташовані найдорожчі курорти завдяки унікальному клімату - дуже м'якому взимку і не дуже спекотному  у літню пору - т.зв. Італійська Рів'єра. Але пляжі тут, як і по всьому західному узберіжжю - вужчі ніж Адріатичні.

 Крім усього іншого - ще є острова з пустельними пляжами у самому центрі Середземного моря.
 
 А про те: - "Що подивитися на відпочинку в Італії?":
 
- Італія - країна стародавньої культурної спадщини людства, що має на своїх теренах найбільшу у світі кількість пам'яток старовини під захистом ЮНЕСКО і про це мається говорити окремо. І ще - на відміну від нашого бетону, глини і соломи - уся Італія в граніті, мармурі та черепняних червоних дахах. Тому, збираючись на відпочинок в Італії, не мрійте тільки про пляжний туризм, зверніть увагу на автобусні екскурсійні тури у агенції Voyage Travel на http://voyage-travel.com.ua/avtobusnye-tury-po-evrope-s-kieva/ . Буде ексклюзив на все життя!
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text