Подорожуємо по Європі

Після того як українці отримали "везвіз", подорожувати по Європі правильно стало набагато складніше - адже раніше ми їздили тільки за допомогою туристичних агентств, зараз же вчимося подорожувати самотужки що, мабуть не завжди корисніше як фінансово так і пізнавально. Самостійно ми не побачимо "у рожевому світлі" усіх тих прикрас старої Європи, заради яких ми прагнемо цієї подорожі, але заглянемо "по ту сторону", що може ї не бути дуже приємно - ми ж прагнемо відпочинку!

Одним словом - подорожувати по Європі правильно краще за допомогою логічно вибраної туристичної агенції. І тут важливішим завжди був час існування вибраної компанії - чим довша історія, тим компанія надійніша, послуги будуть якісніші. Але конкуренція підштовхує: в Україну прийшли дешеві Low Cost авіакомпанії, українські туроператори теж придбали досвід за роки незалежності і продовжують його нарощувати. Тут є у кого вчитися - на цьому фоні вирізняються насамперед європейські компанії на кшталт грецького туроператора Mouzenidis.

Що пропонує такий досвід - послуги ділового туризму, оздоровчий туризм, пляжний туризм, екскурсійний та шопінговий туризм, бронювання готелів та вілл, авіаквитки, морські круїзи - нічого зайвого, все "як у всіх". Але... Звертаємо увагу на те що, розвинена туристична компанія має свої представництва по всьому світу - більш нїж 60 офісів у 15 країнах, свої або орендовані літаки, свій автобусний парк, свої готелі, обслуговування VIP - клієнтів, оренда авто і гвинтокрилів, чартерне та приватне авіа, свої круїзні лайнери - усе що пов'язано зі словом "турим" і навіть більше. Звісно, що подорожувати по Європі правильно, буде набагато легше з такою розвиненою компанією, ніж самотужки щось вигадувати. До речі - у грецької туристичної компанії Mouzenidis Travel мається 5 офісів на території України, та 35 у державах колишнього Радянського Союзу.

Такий широкий бізнес ведуть у світі не тільки туристичні фірми - мати свої представництва у різних країнах, багатомовний маркетинг та інтернет-шопінг, виробництво у країнах з дешевою робочою силою - зараз існує тільки такий напрямок для впровадження успішного бізнесу. Як це зробити швидко - інвестиції - ті самі українські гроші, що лежать у банках вільних економічних зон. І не треба цього боятися - звісно що інвестори вимагатимуть частку в компанії, та без світових грошей, інвестицій, ніяк не виживеш у цей складний час - і український турист має право подорожувати по Європі правильно з доступним, гарантованим сервісом. 

Україна - теж Європа і готелі Затоки не відрізняються від готелів на березі Середземного моря - рухаємось далі!

Греція Україна Затока

Затока Україна

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text