Кирилівка відпочинок 2020

Де б Ви не планували відпочити цього літа, піщані пляжі Кирилівки не оминуть Вашу увагу. Які переваги має відпочинок в Кирилівці в це коронавірусне літо:
 
- завжди тепле Азовське море, що прогрівається швидше Чорного завдяки невеликим глибинам;
 
- в районі кирилівських кіс море трохи глибше решті прибережної акваторії Азова і тому вода практично завжди чиста. Немає того мілководдя, коли до рівня "поплавати" потрібно йти метрів триста. Тут прийнятний рівень плавання починається з 40 метрів від берега;
 
- відмінний вибір місця відпочинку! Кирилівка має дві коси по обидві сторони від селища. Саме селище невелике - всього 3.5 тис. мешканців. Коса Пересип -по ліву сторону якщо дивитися з материка. Тут більш спокійний відпочинок, але пляжі, як і навпроти самого селища, вужчі за Федотову косу. На косі Пересип розташовані основні пансіонати, дитячі табори і турбази.
 
Федотка - так її називають місцеві - має найпопулярніший пляж. Дуже широкий (до50м), піщаний і довгий (більше 10 км) пляж робить Федотову косу неперевершеним місцем відпочинку для пляжного туриста. Тут тільки турбази. У це коронавірусние літо на Федотці легко можна дистанціюватися на відстані від інших відпочиваючих, дотримуючись санітарно епідеміологічні норми. І це важливий момент для сімейного пляжного відпочинку.
 
 Кирилівка - найпопулярніший пляжний курорт України. Тут маса атракціонів для пляжних розваг і найбільший в Україні аквапарк "Острів скарбів" розташований на самому початку Федотової коси.

Кирилловка Федотова коса

Все дуже просто: море, піщана коса завдовжки 45км, по одну сторону якої знаходиться нескінченний пляж, по іншу - Утлюкський лиман і турбази ... всього їх близько 500 !!! Вибір завжди є і недорого у порівнянні з іншими морськими курортами України. Знайти собі підходяще місце відпочинку пропонують маса компаній і ми теж!

Добиратися до Мелітополя і далі по сімферопольській трасі, головне - не пропустити розвилку.

Кирилловка карта

З харчуванням все неперевершено і недорого. Під час нашого відпочинку молочниця о 6 ранку вже стояла під турбазою з молоком і пирогами "на духу". Приїхала на велосипеді з селища. А ми відпочиваємо тут майже щоліта! І не шкодуємо! Вдалого і Вам відпочинку!

Кирилловка отдых

І море! Це найголовніше!

Є місця і подорожче, це теж ми!

 

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text