Відпочинок на Азовському морі у Кириллівці

Кирилловка Украина
Вже завтра вранці від'їжджаємо на відпочинок в Кирилівку. Що там змінилося за 20 років? Море напевно таке ж, як і раніше не дуже прозора і дуже тепла вода. Сьогодні відпочинок в Кирилівці - відпочинок на найбільш відомому та відвідуваному морському курортові України. Але 20 років - це термін, ... було багато південного узберіжжя Криму, потім Залізний Порт і Скадовськ, Одеса, а з 2014 - ближнє зарубіжжя: Туреччина і Єгипет. Тепер - знову в Кирилівку. Скучили за рідним українським менталітетом і пиріжками з абрикосами - місцеві привозили їх вранці на Федотову косу. Як завжди - нові наряди і питання: - "Чи буде яскравим цьогорічний відпочинок на Азовському морі?".
 
Це я 20 років тому в Кирилівці, фото з плівкового фотоапарата:

Кирилловка, Федотова коса

І мутненьке Азовське море:

Азовское  в Кирилловке

Федотова коса і пляжний будиночок - вагончик на турбазі, ще за радянських часів. Без кондиціонера і зручностей, зате дешево! А море було - через дорогу, як і зараз - просто 50 кроків - і море. Шум прибою і нічні кошмари від розташованого поруч нічного клубу з галасливою клубною музикою - а мені подобалося! Вдень було дуже жарко, вранці - прекрасно, а ось ночами було навіть холодно - Федотка продувається наскрізь легким морським бризом.

Федотова коса

 На відпочинку в Кирилівці хочемо відвідати аквапарк Острів скарбів і дельфінарій Оскар, але головне - полежати на гарячому піску і поніжитися в настояному воздусі степового різнотрав'я рідної України - ні в Туреччині, а тим більше Єгипті - такого повітря зі степовим ковилем, полином і звіробоєм, та з домішкою запахів Азова - там такого немає! Є просто дуже привабливий і відмінний туристичний сервіс, а ми хочемо екстриму - ми ж діти своєї батьківщини! Заїхати на ринок за місцевими овочами, тому що у нас, на півдні, навіть місцеві огірки - солодкі, помідори - солодющі, а вино місцеве - не дуже, зате є відмінний херсонський коньяк, місцевий виноград і кавуни ... Ще спробуємо сушеного бичка і місцеву дрібну креветку, від якої терпне порізаний язик - зате найсвіжіша, можна навіть наловити самому, а вже бичка - точно можна наловити навіть з берега на закидну снасть.

 
Зняли котедж на Федотовій косі біля самого крайнього приватника - далі ніж сам Степок, зовсім у заповіднику - в тиші і мирському покої.. тільки море і ми.
 
А звіт викладу нижче - по приїзду, зараз - пакуюсь! Відпочинок на Азовському морі у Кирилівці на Федотовоій косі - це не просто відпочинок!
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text