Відпочинок на Азовському морі Приморськ

В цьому році пляжний сезон трохи відсунувся до літа в зв'язку з прохолодною весною, але обіцяє бути непередбачуваним за відвідуваністю. Немає в Україні такої родини яка не відпочивала на пляжах Чорного та Азовського морів, не любить пляжний відпочинок. Завжди вважалося просто потребою відвідування морських курортів з метою оздоровлення своїх чад, а гарна морська сонячна засмага завжди в пріоритеті серед всіх поколінь українців.
 
 Навіть коронавірус нас не злякає, принаймні карантинні заходи спрощуються, та й самі мешканці країни стали більш обережними і навчилися правильній поведінці під час пандемії. Можна сподіватися що і на морських курортах готуються до прийому перших пляжних туристів. Чому сезон обіцяє бути непередбачуваним:
 
- літо, воно поки що себе не показало, але за прогнозами буде теплим і часом дуже, а звична осінь почнеться значно пізніше - пляжний сезон буде тривалим;
 
- мало хто планує в цьому році відвідування зарубіжних морських курортів - все через  коронавирус і складнощів перельотів;
 
- більшою популярністю для пляжного туриста України будуть невеликі курортні селища з широкими пляжними косами і можливістю дистанціюватися від інших відпочиваючих.
 
 До таких курортів можна віднести невелике містечко на березі Азовського моря - Приморськ. Поїздки в Приморськ з Дніпра і Запоріжжя - найближчих обласних центрів вже відкрилися.

Чим привабливий Приморськ і в цьому, коронавірусному році:
 
- Азовське море мілководне, швидко прогрівається і створює в окрузі незвичайний мікроклімат. Тільки воно в Україні асоціюється з теплою, а часом нестерпно гарячою водою;
 
- бриз Азова більш цілющий - в ньому більше солей і мінералів ніж в водах Чорного моря;
 
- в околицях Приморська розташована коса Обіточна, що має протяжність 30 км і входить в топ-100 природних чудес України. Коса є частиною ландшафтного заказника на території якого живуть чаплі, лебеді, баклани, чайки. З тваринного світу - лисиці, єноти і навіть олені. Коса відокремлює від моря Обіточний лиман, відомий своїми лікувальним вапном.
 
 Пляжний відпочинок в Приморську має свої особливості:
 
- центр міста розташований на відстані 2 км від моря, тому оселившись в селищі Ви ризикуєте опинитися далеко від пляжу;
 
- вулиця Курортна, на якій розташована більша частина пансіонатів і баз відпочинку, відокремлена від моря лиманом. Для проходу відпочиваючих через затоку прокладені кілька пішохідних переходів до пляжів.

Пляжі, як і всюди азовські, піщані і пологі, вода по обидва боки Обіточної коси чиста, глибини наростають плавно, що робить курорт популярним для сімейного відпочинку з малими дітьми.
 
 Саме містечко - невелике степове українське селище з населенням близько 13тис.чол. Звідси і випливає зростання популярності відпочинку в Приморську у це коронавірусне літо:
 
 - нескінченні широкі піщані пляжі дозволяють усамітнитися сімейно, на безпечній відстані від інших відпочиваючих;
 
- немає шумності, властивої розкрученим українським морським курортам. Однак інфраструктура громадського харчування та пляжного відпочинку розвинена як і на інших пляжних курортах України;
 
- курорт популярний доступними цінами на проживання. Продукти харчування доступні(як завжди в Україні) і ціни не відрізняються від супермаркетів обласних центрів. Це ж Запорізька облась, південь країни, степова зона (!) - овочі і ягоди в розпал пляжного сезону на порядок дешевше!
 
- рибалка! Тут ловлять не тільки азовського бичка але і пеленгаса!
 
 Чекаємо рішення Кабінету Міністрів України щодо забезпечення роботи оздоровчих та готельних закладів на літній коронавірусний період і їдемо на тихий відпочинок в Приморськ!

 

 

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text