Відпочинок з дітьми на Азовському морі в Генічеську

Арабатская стрелка
27 червня 2014 ..., починається самий розпал літнього морського курортного сезону на Україні. Зібрався на море ... з дітьми ... Цього року вирішили-ближче, в Генічеськ ..., на Арабатську стрілку. Сиджу вдома і дивлюся у вікно. І як у тій народній приказці: "Шлунок думає що рот збожеволів", а у мене думки крутяться: "Земля думає що небо зійшло з розуму". А він ллє і ллє ... І температура вночі не піднімається вище 15 0С, а вдень вище 22 0С. І що накажете робити? Їхати чи ні? Ось вже питання. Вирішили почекати ще тиждень, авось налагодиться.
 
Чому вирішили в Генічеськ-вважаю цей курорт на Азовському морі одним з найбільш сприятливих для відпочинку з дітьми на морських узберіжжях України. Неодноразово відпочиваючи на пляжах Генічеська з малими дітьми, переконувався що тут трохи  тихіше ніж у Кирилівці, а сприятливий мікроклімат Сиваша позитивно впливає на оздоровлення моїх чад.
Безкрайній піщаний пляж і дрібне, що легко прогрівається море Утлюкського лиману-що ще потрібно для відпочинку наших малюків?
 
Місця для проживання завжди можна знайти, навіть заздалегідь не домовляючись, але все-таки краще, як це зараз стало можливо завдяки інтернету, забронювати. Варіанти є на будь-який смак і гаманець, завжди дешевше Криму і курортів біля великих міст. Розваг, супутніх морському відпочинку цілком достатньо, хоча з малими дітьми особливо не відвернешся-потрібно брати бабусю з дідусем і тоді все стає на свої місця. І готувати не потрібно і вільний час з'являється. До речі-про харчування.
У Генічеську ціни на продукти завжди досить стерпні і напевно дешевше того містечка де б Ви не жили на Україні-позначається близькість врожайного сільськогосподарського півдня України, віддаленість від великих мегаполісів і у зв'язку з цим природна проблема сільського жителя зі збутом вирощеного врожаю. Ну а риби тут, звичайно, просто море в повному розумінні цього слова! Зазвичай ми сім'єю відпочиваємо після 20 липня, з тим щоб повертаючись додому попутно завантажитися вже грунтовим кавуном, помідорами на закрутку, перцем, динями, "синенькими" та іншими принадами щедрого українського літа. Цього року вирішили раніше-но бачите як воно-не дає!
 
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text