Львів відкритий світу - на нотатку туристу

Голуби

Львів - не лише стародавній, казково гарний, але ще і дивно гостинне місто. Таке поєднання історичної унікальності, неповторного колориту та відкритості місцевих жителів робить Львів надзвичайно привабливим для туристів: щороку столицю Західної України відвідує близько мільйона людей. Якщо вам пощастило стати одним з цього мільйона, ви не з чуток зможете переконатися у привітності львів'ян.

У місті Лева однаково тепло ставляться до туристів різноманітних національностей та віросповідань. Щоб упевнитися у цьому, достатньо просто запитати дорогу у будь-якого перехожого. Будьте впевнені, що вам не тільки розкажуть, але і покажуть як пройти. А у більшості випадків також порадять, які ще пам'ятки можна подивитися. Якщо ваш зовнішній вигляд видає у вас туриста- не дивуйтеся, якщо будь-який надмірно балакучий і співчутливий місцевий мешканець раптом вирішить повідати вам що-небудь про своє місто, навіть якщо ви не просили його про це. У Львові це є нормою.
 
Такої само доброзичливості можете очікувати і від обслуговуючого персоналу численних львівських кав'ярень і ресторанчиків, а також готельних комплексів. Незмінна ввічлива посмішка - щира, а не чергово-натягнута, як це прийнято у закордоні - візитна картка львівських офіціантів, барменів і метрдотелів. Вас обслугують за вищим розрядом, а коли ви будете залишати заклад, найпоширеніша фраза, яку можна буде почути: «Чи сподобалося вам у нас?»
 
Львів першим з українських міст, при вільній Україні, зрозумів сенс туристичного бізнесу і першим прийняв іноземного та вітчизняного масового туриста-багато чого зроблено з турботою про туристів та для їх комфорту. Зручні покажчики на перехрестях, схеми міста на вуличних планшетах, інтерактивні сенсорні табло, що містять інформацію про основні визначні пам'ятки, музеї, кафе, готелі ... Добре розвинена і налагоджена сфера екскурсійного обслуговування. На вулицях часто можна побачити оригінальні прогулянкові чудо-автобуси і чудо-потяги, обладнані навушниками що дозволяють слухати супутню інформацію про місто на семи мовах ...
 
Цікаво, що у Львові навіть такі звичайні міські мешканці, як голуби, не зовсім звичайні. Своєю відкритістю та довірливістю вони чимось нагадують самих львів'ян та доповнюють неповторну атмосферу добра та умиротворіння, що панує на вулицях міста. Якщо ви куштуєте  на ходу, будьте готові до того, що у будь-який момент можете опинитися у центрі веселої голубиної зграї. Не вірите, що на ваших руках може уміститися одночасно десяток цих пернатих створінь? Просто простягніть до них долоні з крихтами хліба або печива - та ви невимовно здивуєтеся ...
 
Що й казати, львів'яни далеко не випадково обрали девізом свого міста слоган «Львів відкритий світу». Відкриваючи серце кожному своєму гостеві, Львів незмінно отримує відповідну порцію любові і захоплення. Якщо ви хочете привнести у своє життя більше тепла, відкритості, доброзичливості та трошки чуда, що виходить за рамки звичної буденності, вам неодмінно варто побувати у цьому дивовижному місті.
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text