Реклама у туризмі

Туризм в Україні і реклама туристичного бізнесу в інтернеті серед країн, що наслідували радянські пережитки, залишають бажати кращого ставлення з боку власників, які надають послуги для відпочинку.
Сподіваюся Вам не слід пояснювати чим загрожують наслідки подій для вітчизняного підприємця не тільки на території Крима- ні, негативні наслідки накриють весь туристичний бізнес в Україні, Казахстані, Росії і Європі. Наскільки глибокі вони будуть -Відомо одному богу-але не тільки ... В даний час найбільш далекоглядні представники сучасного туристичного бізнесу докладають усіх можливих зусиль по залученню клієнтів на свої туристичні бази та інші об'єкти, традиційно надають сезонний відпочинок і розваги для вітчизняного та іншого туриста.
 
Туристичні фірми більш просунуті в питаннях рекламування свого бізнесу, більш гнучкі й часто пропонують відпочити на курортах зі світовим ім'ям. Поїхати ж за межі країни і повчитися на власні очі як йдуть справи з туризмом на закордонних курортах цілком можливо.
Проводячи постійний моніторинг стану вітчизняного готельного і пов'язаного з туризмом бізнесу , менеджери нашого сайту Місце відпочинку - Україна , RestPlace не змогли не помітити зміни не тільки у зростаючому якості послуг але і в наростаючому як сніжний ком напрямку розширення послуг, що надаються . Причому більшість  готелів та баз відпочинку дуже швидко переймають досвід сусідніх держав і в зокрема Туреччини та Болгарії. Перегортаючи написані Вами сторінки нашого сайту , звертаємо увагу що багато хто з Вас зрозуміли - заробити можна не тільки підтримуючи неймовірні ціни на послуги просто проживання за рахунок фешенебельних прикра та   меблів , але і дотримуючись помірної цінової політики -в той же час розширюючи перелік доступних послуг , штучно подовжуючи курортний сезон і маючи на цьому стабільний заробіток . До всього цього закликає зростаюча конкуренція у сфері туристичного бізнесу України .
 
 
 
Але якщо з послугами , інтер'єром , місцем розташування самого об'єкта відпочинку цілком зрозуміло майже кожній мало - мальськи обізнаній людині - то з рекламою в інтернеті виникають певні труднощі - на це ми і хочемо сконцентрувати Вашу увагу !
Незнання , невміння користувача інтернету і скупість у витратах на рекламні послуги заганяє багатьох на задній план , внаслідку позбавляючи коштів для розвитку , адже кредитування в нашій країні до цих пір є абсолютно невигідним , особливо для туристичного та готельного бізнесу який має великі терміни окупності . А адже саме в сегменті інтернет-реклами прихована левова частка Вашого доходу - шановні панове бізнесмени і менеджери з реклами ! На деякі аспекти сучасного розвитку в цьому напрямку ми вже звертали увагу сучасного туристичного бізнесу - див тут : Розписувати всі переваги того або іншого напряму інтернет реклами не входить у наші обов'язки . Однак хочемо ще раз відзначити що серед численних сайтів з туризму , що надають послуги рекламного характеру наш каталог Місце відпочинку - Україна , RestPlace є майже що не єдиним "живим" сайтом, що надає послуги розміщення не тільки безкоштовно і в довільній формі , але і дозволяє в майбутньому вам самостійно редагувати свої сторінки , розміщувати афіші про майбутні події , фотозвіти про проведені заходи і отримувати відгуки клієнтів . Зауважте - і все це Ви можете розмістити у нас безкоштовно на 4 -х мовах , що охоплюють всю Європу , що надзвичайно важливо - сподіваюся зрозуміло чому. До всього цього наш каталог знижує ціни на надання платних послуг з розміщення Вашого місця відпочинку з 250 грн. до 199 грн. нашими редакторами . І ще раз звертаємося від імені наших модераторів : - "Будь ласка , уважно проводьте написання своїх сторінок як на предмет граматики , так на предмет вимогам пошукових систем Яндекса і Гугла , прагніть не копіювати тексти зі соіх сайтів- пошукові системи цього не люблять , і не застосовуйте банальних фраз на зразок цієї : " наші ціни Вас приємно здивують " - так не здивують вони , а просто відлякають чергового клієнта . " - На цьому побажаємо Вам вдалого бізнесу у 2014р . і майбутнього літнього туристичного сезону !
З повагою - команда каталогу Місце відпочинку - Україна , RestPlace .
 
" Той хто хоче бачити результати своєї праці негайно , повинен йти в шевці " - А. Енштейн
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text