Відпочинок на Азовському морі в Кирилівці 2014

Відпочинок в Кирилівці
Азовське море завжди приваблювало відпочиваючих ловом риби і приємним відпочинком у літню пору. З приводу риби- можна сміливо сказати що тільки в Азовському морі та Дніпровському лимані на Україні ще можна зловити справжню білугу вагою до 200 - 300кг - на більше не розраховуйте . У такій " рибці" буде до 40 кг відмінної чорної ікри , яка традиційно продається з-під поли. Законного способу видобутку чорної ікри в Україні немає. Всі осетрові в Україні занесені до Червоної книги і їх лов заборонений. Для любителів риболовлі , що приїхали на відпочинок з сім'єю на узберіжжя Азовського моря , найбільш дорступна ловля бичка. У цьому сенсі відпочинок на Азовському морі в Кирилівці перевершить всі Ваші очікування! Оселитися можливо прийдеться зовсім непросто , особливо у це спекотне літо 2014 року. Стаття ця пишеться в період початку квітня 2014 - вже після анексії частини України - Автономної Республіки Крим Россійською Федерацією. Так що з напливом туристів -рибалок і приїжджих на відпочинок у Кирилівці буде просто аншлаг! Чому - навіть не сумнівайтеся , багато відпочиваючіх з материкової України віддадуть перевагу  відпочинку у Криму  теплим водам Азовського моря , відомого своєю корисністю для поліпшення дитячого здоров'я. Я сам неодноразово відпочивав в Кирилівці всією сім'єю. Пам'ятаю бували роки що приїжджаєш до Криму на відпочинок- а там холодно і море- холодне: куди з дітьми? Розвернувся - і на Азовське море , через Чонгар проскочив - і до Кирилівки рукою подати. І ціни в Кирилівці відразу злітають до " небес" , порівнюючись з кримськими . Вода часом така гаряча що на повітрі прохолодніше і дихається легше ніж у воді . Я завжди любив відпочивати на морі в таких умовах щоб від житла до пляжу була відстань ... щоб її зовсім не було! У цьому сенсі відпочинок у Кирилівці перевершить всі Ваші очікування. Приїжджайте - не пошкодуєте.
 
 
Додатково до вищесказаного прочитайте статтю про відпочинок у Кирилівці та розвагах курорту Кирилівка на сторінках нашого каталогу Місце відпочинку-Україна, RestPlace. 
А проживання можна підглянути тут, у нас же в каталозі-причому зауважте: всі місця відпочинку в нашому каталозі написані у довільній формі самими власниками місць відпочинку і дозволяють Вам отримати прямий доступ для бронювання. 
Вдалого літнього відпочинку!

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text